PDA

View Full Version : cerere helper



RaRyEs21
18-05-2019, 12:44 PM
Cerere Helper
Nick:Andrei

Nick-uri anterioare:nu am avut.

Level:4

Limba natala:Romana

Limbi straine cunoscute:Engleza.

Factiuni anterioare(rank):LSPD Lider


Descriere personala(min 50 de cuvinte):Sunt un baiat care apreciaza oamenii din imprejur si daca cineva m-ar judeca eu il las sa vb toata ziua ... Nu accept ca altcineva sa ma judece degeaba daca nici nu mau cunoscut . Sunt modest si simplu nu ma complic in alte treburi usoare si nu copii alti oameni necunoscuti si cunoscuti


*Poza cu /stats: Nu am dar ma conoaste Zuzu

De ce doresti sa devii helper(min 50 de cuvinte)?:Eu doresc sa devin helper pentru ca vreau sa ajut o comunitate de samp care nu se complica cu nimic , chiar imi plac playeri , helperii , adminii , fondatorii de pe aceasta comunitate ca nu prea injura si se comporta frumos cu mine si pentru ca stiu comenzile de la helper 1 , helper 2 , helper 3

Cu ce crezi tu ca se ocupa un helper?(min 20 de cuvinte):Eu cred ca helperul se ocupa cu ajutorul playerilor noi sau vechi si cu nelamuririle multor playeri despre comenzi

Cum te intelegi cu actualul staff de pe WarGods RPG? Admini si helperi. :Ma inteleg bine cu staff-ul serverului cu zuzu , kezzar si greenwell cel mai mult cu AlexShiAtat1
Last edited by Ske1Gaby; 08-05-2019 at 05:50 PM.

Asassin
18-05-2019, 01:49 PM
Acceptat pentru teste.