PDA

View Full Version : pt qkp ala



asdxz
16-05-2019, 06:47 PM
NICK: la mishto
VARSTA: Varsta reala !
DATA SI ORA: Data si ora la care s-au petrecut incidentele !
IP: IP-ul folosit de catre tine (dinamic/static) !
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: qkp (sau ceva la modu)
MOTIV: mi-a dezactivat lm-ul cand eram mort Fara Motiv; Ca sa isi poata face el killuri

Mai citeste regulamentul ca esti banana in a il respecta. Nu mai abuza de comenzi doar pt un amarat de scor. Nu e prima data cand abuzezi de comnezi in interesul tau, de asta mi-am si pierdut acuma timpul cu tine; Mai grav e ca nu o se schimbe nimic & tu stii ft bine regula pe care ai incalcat o cu mine, ceea ce e si mai grav.

REGULI PENTRU ADMINI:
Din motive de securitate este interzis sa folositi orice versiune a cs-ului nVidia pe server ! [avertisment/shock/ban pe timp]
Laserele se dezactiveaza doar daca:
Laserele sunt puse pe lung si respectivul jucator este mort.
Laserele fac block (block=blocarea coechipierilor de a trece de lasere)
Doi sau mai multi jucatori sunt intr-o ascunzatoare, unul dintre ei moare iar ceilalti solicita ca laserele respectivului sa fie scoase.
Daca toti jucatorii din respectiva echipa sunt m.orti iar ceilalti nu pot iesi din acel loc. (ex: daca zm omoara toti oamenii si raman prinsi)
Daca laserele blocheaza caile de acces, rampele, prezente in alte reguli.
Laserele NU se dezactiveaza daca:
Un laser rosu in acopera pe unul albastru. (ex: un zm pune lm peste unul albastru pentru a intra si pleaca), laserele se sparg nu se dezactiveaza.
din lucruri inutile, nejustificate sau nu indeplinesc conditiile de mai sus.
Adminii au obligatia de a Cunoaste si de a Respecta aceste reguli si de a face cunoscute regulile de joc celorlalti jucatori.

-WickedSick-
20-05-2019, 02:18 PM
Apreciez faptul că , că și jucător ai citit regulamentul , qkp va primi un avertisment , iar la următoarea reclamație fondată , va fi sancționat.
Īncearcă data viitoare să vi cu un demo sau screenshot-uri .
:locked: