PDA

View Full Version : Propunere Index



k1dd.
13-05-2019, 08:28 PM
Titlul zice tot , explic ce si cum dupa

1.<b>You have to register to ba able to see this link</b>
-Am incercuit Panel , acolo poate sa modifice tiger/lion
-culoarea si backgroundurile alea cu samp , le modificati voi dupa placul vostru (recomand o culoare negru-gri #131313 ca asta , deoarece asa se poarta la indexuri)
-Trebe un logo , doresc designerii sa faca un logo pana maxim 1-2 sapt (daca propunerea va fi acceptata)

2.<b>You have to register to ba able to see this link</b>
-textu e cam cringe , modificati dupa plac.

3.<b>You have to register to ba able to see this link</b>
-Fiecare dintre ei apar pe rand
-I-am ales pe ei deoarece sincer , ei au fost de-a lungul anilor ajutand si incercand sa avanseze wargods la alt nivel
-Avatarul , daca nu e bun (wick in special) vorbesti cu lion/tiger sa modifice (le dai poza daca se accepta ideea)

Si cam atat :))

Tiger , am incercat si un Default avatar. Da a iesit ca drq. <b>You have to register to ba able to see this link</b> nu se potriveste cu tema wargods (aveam psd de la cv , tot de pe o comunitate)

Voi lasa codu html lui Tiger/Lion , mai trebe cateva edituri , n-am avut timp deoarece , Pana martea viitoare , is full teze/teste (3 teze , 5 teste) si nu voi putea sa stau pe calculator.

(tiger , intr-o zi sa-mi scri sa vb ceva cu tn)(important)

Un index ar parea destul de ok :)) , ar infrumuseta comunitatea :D , si daca e am putea scapa de "home" (stiu ca nu , da macar am incercat xd)

Vr argumente la Pro/Contra =,=


*Indexu este creat de cv pe care am cunoscut pe o comunitate , la publicat pe un site de design forum , nu am zis in niciun moment ca e al meu , No Hate*



EDIT: Dupa 2 ore de editat , mi-am dat seama ca daca mi se acorda o saptamana , in care minim o ora pe zi sa editez fonturi , culori , si multe altele. Reusesc de unul singur. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Doresc sa mi se acorde sansa sa continuii acest "proiect" singur. In caz daca am nevoie de ajutor , am sa scriu pm sau chiar sa fac un post la Probleme.
Rog designerii sa faca un logo al comunitatii , si (cu acordul lui tiger/lion) Nu doresc un logo cu tot felu de animale/mascote , un fel de logo "text" Care sa contina numele WarGods.
Ziua buna

k1dda
14-05-2019, 01:20 PM
Părerea mea e ca e fain, dar neoriginal.. Ca restul comunităților deschise de o luna.

~TraNda~
14-05-2019, 06:47 PM
Părerea mea e ca e fain, dar neoriginal.. Ca restul comunităților deschise de o luna.

Bingo. Poate pare mai monoton site-ul acesta, nefiind schimbat ceva considerabil in ultimii ani, dar sa tinem cont ca suntem originali si asta vrem sa pastram mai departe