PDA

View Full Version : Banul nu a fost dat pentru wcd.



PUSKA
07-05-2019, 10:34 PM
imi cer scuze dar banul nu a fost dat pentru wg. nu trebuia sa inchizi topicul.
banul a fost dat pentru injurii si amenintari la adresa adminilor.. nici macar nu am apucat sa ii raspund sau sa fac ceva iar. el a continuat sa ma ameninte si sa ma jigneasca ....de asta i-am scris ne vedem pe forum ....la motiv.imi cer scuze ca scriu aici nu a fost chiar asa i-am zis decat ca vreau sa faca un wcd si pana sa ajungem o intelegere deja avea o lista de amenintari si injurii...uitati cateva poze ...trebuia sa le salvez pe toate.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
07-05-2019, 10:45 PM
In orice caz, ca era pentru no wcd, ca a fost pentru limbaj, nu se da permanent. Sanctiunea ramane.

PUSKA
07-05-2019, 10:48 PM
Si inca ceva... El mi-a spus ca nu merge sa faca wcd...EU INTRE TIMP INCERCAM CHIAR EU SA FAC UNUL. SA MA CONVING...poate nu mergea nici la mine si ii spuneam asta e frate nu merge ...sau daca mergea la mine ...nu ii puteam da ban direct il ajutam cumva ii explicam mai bine ...DAR EL PANA SA APUC SA FAC ACESTE LUCRURII...DEJA A INCEPUT CU ADMINU PU.LII SI CU AMENINTARI CA IAU REMOVE SI ASA MAI DEPARTE...cred ca multii.admini procedau la fel.scuze pentru post.

~TraNda~
07-05-2019, 10:52 PM
Si inca ceva... El mi-a spus ca nu merge sa faca wcd...EU INTRE TIMP INCERCAM CHIAR EU SA FAC UNUL. SA MA CONVING...poate nu mergea nici la mine si ii spuneam asta e frate nu merge ...sau daca mergea la mine ...nu ii puteam da ban direct il ajutam cumva ii explicam mai bine ...DAR EL PANA SA APUC SA FAC ACESTE LUCRURII...DEJA A INCEPUT CU ADMINU PU.LII SI CU AMENINTARI CA IAU REMOVE SI ASA MAI DEPARTE...cred ca multii.admini procedau la fel.scuze pentru post.

Nu mai suntem in era cand serverul statea 32/32. Acum tragem pentru fiecare player in parte si incercam sa-i atragem. In plus, de ce sa banezi un IP permanent, cand el poate are IP dinamic si trece de ban?
Un ban de maxim 10000 min era arhisuficient.
Cum am zis, sanctiunea ramane
:locked: