PDA

View Full Version : Propunere sentry



Blue01
05-05-2019, 05:23 PM
Propun sa se adauge in shop cu 20k sentry (sau cum naiba se scrie)
Acest sentry e un fel de bot care trage automat dupa zombie si poate fi distrus

-WickedSick-
07-05-2019, 11:57 AM
Cred că-s primul care citește propunerea , sau probabil a mai citit-o careva și n-a dorit să comenteze fiind în necunoștință de cauză :)) , lămurește-mă și pe mine cu acest bot , care-i scopul lui și cum crezi tu că ar ajuta server-ul , de asemenea poți lăsa și-un video aici .

Blue01
07-05-2019, 03:03 PM
Eu acum 5-7 ani m-am jucat zombie clasic pe servere din alte tari si pot sa zic ca eram obsedat iar lucrul meu preferat la acele servere era acel sentry care il puneam deasupra bazei si tragea automat dupa zombie, ma asteptam sa stiti si voi care e faza cu acest sentry

Las si un video aici
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
07-05-2019, 07:11 PM
Cred că-s primul care citește propunerea
Am citit propunerea de cand a postat-o, dar am zis sa las oamenii sa se pronunte.
Parerea mea este ca, acest plugin este pentru modul plague sau zombie-ul clasic, unde un zombie are HP cu nemiluita. Ar fi un avantaj prea mare, pentru oameni, acest plugin in modul Biohazard, mai ales in combinatie cu supergun-ul.
Noi incercam sa mentinem o egalitate a balantei intre zombie-oameni.
Veniti cu idei si pentru zombie, iar atunci poate pluginul va fi implementat

Blue01
10-05-2019, 05:28 PM
Am citit propunerea de cand a postat-o, dar am zis sa las oamenii sa se pronunte.
Parerea mea este ca, acest plugin este pentru modul plague sau zombie-ul clasic, unde un zombie are HP cu nemiluita. Ar fi un avantaj prea mare, pentru oameni, acest plugin in modul Biohazard, mai ales in combinatie cu supergun-ul.
Noi incercam sa mentinem o egalitate a balantei intre zombie-oameni.
Veniti cu idei si pentru zombie, iar atunci poate pluginul va fi implementat

Ai dreptate, cer tc

-WickedSick-
11-05-2019, 04:34 AM
:locked: