PDA

View Full Version : Cerere unban Warogds



SUKARU1234
01-05-2019, 08:30 PM
Nume : LGA.!
Ip: 95.77.234.179
ID-URI DE STEAM : STEAM_0:0:497516025 0 00:07 14 0
Data si ora : e de 1 luna si ceva de cand am fost banat abuziv ca am dat wargods-uri la mix-uri ca imi cerea admini si nu stiam ce sa fac cum sa dau de un admin ca iau intruna ban pe servere clasice etc ca am ban pe wargods.
DATA SI ORA SCANARE : NU STIU EXACT ORA SI DATA DA AM 1 LUNA SI CEVA DE CAND AM FOST BANAT SI VA ROG SA IMI DATI UNBAN
Mentiuni : de aplicatia asta a voastra numita wargods si utila pentru totii codati este foarte buna sa intamplat din 3 ore in 3 ore sa intru pe toate sv de mixuri si sa dau wargods... wow am zis oke, sa dau wargods. deci abuzand admini de mine ei stiau ca iau ban pe wargods si sa imi faca manevra dadea admini la playeri si imi cerau mereu si am luat ban. hristios a inviat si dumnezeu sa va binecuvanteze pe totii ca astazi este plecarea domnului isus hristos dupa pamant

Tiger
01-05-2019, 10:41 PM
Aveai WarGods Scan Bypass CFG... cred ca spune totul...

Va trebui sa platesti taxa de unban daca doresti sa mai folosesti wCD.

SUKARU1234
01-05-2019, 11:09 PM
frate dami te rog unban nu stau bine cu situatia financiara am gresit si eu sunt copil ma invat te rog eu frate asa de paste faci un bine nu am banii deloc nu stau bine cu bani daca vrei sa ma ajuti

Tiger
01-05-2019, 11:15 PM
Ai fost capabil sa faci cerere, deci cred ca stii ce e aia responsabilitate, raspundere si consecinta.

SUKARU1234
01-05-2019, 11:35 PM
Ai fost capabil sa faci cerere, deci cred ca stii ce e aia responsabilitate, raspundere si consecinta.

frate sunt un copil familia noastra nu dispune de o situatia financiara bine fratele meu mia facut contu iartama dami o sansa te rog din suflet si din inimaa frate te rog

Tiger
01-05-2019, 11:47 PM
Accepta consecintele. Stiai ca ceea ce faci nu este ok si cu toate acestea tot ai decis sa iei acel program.

:locked: