PDA

View Full Version : Cerere unban MONKING



MONKING
26-04-2019, 03:24 PM
NUME: MONKING
IP: 95.77.119.228
VARSTA: 21
STEAM ID: -
ID DE STEAM: -
DATA: 26.04.2079
ORA: 15:05
HARTA: -
ADMIN: DgL^ | Scooby
ADMINII PE SERVER: -
MOTIV: wcd
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Mi s-a cerut sa fac un wcd, i-am dat scan, iar la sfarsit dupa ce ajugea la 100% imi dadea eroarea ce se poate vedea in poza de mai sus. Ieri mi s-a cerut unude catre rogvaiv daca nu ma insel si a mers totul ok, iar azi se pare ca mi-a dat eroarea respectiva de 2 ori.

mugurhaiduc
26-04-2019, 05:15 PM
Intr-adevar te-am rugat sa imi faci un wcd pentru ca am crezut ca ai cs nvidia, insa erai curat. Dupa scan ti-am spus ca mai bine ti-ai schimba versiunea de cs pentru a nu mai fi la luat wcd de catre alti admini. Cat despre acea eroare, nu stiu ce sa zic. Astept raspunsul lui scooby si al celorlalti. :)
Momentan o sa zic :pro: pentru ca ai fost foarte cooperant cand ti-am cerut eu wcd. Insa eu iti sugerez sa faci rost de steam id totusi. Poate ajuta.

Edit: Omul vad ca are deja unban, a expirat banul. Insa tot insist sa-ti iei alta versiune de cs. Iti apare Steam id lan. <b>You have to register to ba able to see this link</b> , <b>You have to register to ba able to see this link</b> ;

Scooby.
26-04-2019, 07:57 PM
Frt daca ti-a dat 2 erori si au trecut mai mult de 5 minute ce vrei sa-ti fac?Si nu i-am zis sa se grabeasca n-am mai stat dupa el ma durea si capu'.Acuma pt 30 min nu cred ca mori.Si nu iti apare pe wargods banlist.Daca era 1200 de minute mai ziceam.Te-ai obosit degeaba sa faci cererea asta.

k1dda
26-04-2019, 09:43 PM
Nu s-a obosit degeaba, asa se procedeaza daca un player sustine ca ii da eroare, primeste ban si e asteptat pe forum cu dovezi, a procedat corect

k1dda
27-04-2019, 12:11 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
(lui nu ii merge:|)

MONKING
27-04-2019, 01:15 PM
Frt daca ti-a dat 2 erori si au trecut mai mult de 5 minute ce vrei sa-ti fac?Si nu i-am zis sa se grabeasca n-am mai stat dupa el ma durea si capu'.Acuma pt 30 min nu cred ca mori.Si nu iti apare pe wargods banlist.Daca era 1200 de minute mai ziceam.Te-ai obosit degeaba sa faci cererea asta.

Nu trebuie sa te ataci aiurea, topicul a fost facut strict pentru faptul ca mi-a dat eroarea de 2 ori si pentru a se vedea ca nu a fost intentionata treaba, plus ca de pe server ti-am spus ca voi pune pe forum poza cu eroarea. Joc de pe un cs vechi, de acolo si partea cu steam id lan-ul.
Din moment ce nu mai am ban se poate inchide topicul. Mersi.

Scooby.
28-04-2019, 01:48 PM
Nu trebuie sa te ataci aiurea, topicul a fost facut strict pentru faptul ca mi-a dat eroarea de 2 ori si pentru a se vedea ca nu a fost intentionata treaba, plus ca de pe server ti-am spus ca voi pune pe forum poza cu eroarea. Joc de pe un cs vechi, de acolo si partea cu steam id lan-ul.
Din moment ce nu mai am ban se poate inchide topicul. Mersi.

Ce sa zic ti-a spus RogVAIV sa schimbi cs-ul.

~TraNda~
28-04-2019, 04:18 PM
:locked: