PDA

View Full Version : Unban Lyponezu



Lyponezu
20-04-2019, 02:46 PM
NUME: Lyponezu
IP: 89.42.251.175
ID-URI DE STEAM: 87175 STEAM_0:1:82881924
DATA SI ORA BAN: 19.04.2019 , ora 17:00 aproximativ
DATA SI ORA SCANARE: 20.04.2019 , ora 14:30
MENTIUNI: Deci s- a intamplat in felul urmator . Mi s-a cerut un test WG . Am descarcat aplicatia si am facut testul . Numai ca adminul respectiv mi-a spus ca testul apare cu ora 7 dimineata desi era undeva pe la 16:30. am verificat si am vazut ca laptopul era setat la ora 7 dimineata. Am setat ora cum trebuie si am dat rescanare si apoi mi-a aparut ca am luat ban din cauza ca am abuzat de aceasta aplicatie gratuita. Nu stiu cum si in ce fel am abuzat ca nu mi s-a mai intamplat niciodata. Probabil ca am schimbat ora de la laptop sau de ce? Nu a fost cu intentie , doar ca nu am stiut ca ora nu era bine setata. Apoi am mai incercat de cateva ori sa scanez si tot banat zice ca sunt . Am dat foarte multe teste WG si nu am avut nici o eroare si nici un fel de problema pana ieri , chiar m-a surprins ce mi s-a intamplat. Va rog sa ma lamuriti si pe mine mai detaliat ce s-a intamplat. Va multumesc

P.S : Nu am jucat , nu joc si nu voi juca vreodata cu coduri. Amin

Tiger
20-04-2019, 08:15 PM
False positive cauzat din faptul ca ti-a dat crash CS-ul in timp ce faceai scanare. Ti-am scos banul. Verifica sa vezi daca iti merge sa faci scanare.