PDA

View Full Version : [#1] Cerere Helper - SuperGabriel223



SuperGabriel223
15-04-2019, 11:12 PM
Nick: SuperGabriel223
Varsta: Am varsta de 16, in curand 17.
Grad-ul pe care il doresti: Helper.
Orele jucate pe server(pentru a afla cate ore ai pe server foloseste comanda [/ore] cand esti in joc):
Aveti aici link-ul pentru a viziona orele mele pe Server : <b>You have to register to ba able to see this link</b> .
De ce doresti acest grad: Doresc acest Grad, deoarece imi place foarte mult sa ajut jucatorii, la randul meu am fost ajutat si vreau si eu sa fiu in acea postura de-a ajuta pe altul.
O metoda de contact (facebook/email/discord): Facebook : Gabriel Golea , Discord : Gaby#6541.
Cand joci pe server(ex: dimineata, seara, dupa-amiaza): In timpul liceului: Dimineata : 2-3 ore.
Dupa-Amiaza: Liceu.
Seara : 2-3 ore.
: In vacanta : Nu am perioade, stau 6-7 ore.

Ai citit regulamentul?: Da, l-am citit.
Cuvantul cheie: Cцvaит cнёїє paґalєlїpїpёd.
Descrie-te in cateva cuvinte: Un tip foarte calm, intelept, cu bun simt, imi place sa fac totul bine, am un temperament sangvinic cu multe calitati bune. Va demonstrez pe parcurs de ce pot fii capabil.
Reclama: Pot sa fac reclama, cand este nevoie, primesc informatia si ajut cu reclama pe toate platformele, in special pe Discord.
Mentiuni: Niciuna ! Multumesc de sansa acordata ! O seara placuta !

ronaldKEf
16-04-2019, 05:37 AM
Dupa ce ma injuri pe joc, mai ai si tupeul sa vii aici sa faci cerere pentru helper.Imi pare rau, dar asemenea persoane lipsite de bun simt ca tine nu au ce cauta in echipa.

T / C

SuperGabriel223
16-04-2019, 10:47 AM
Imi pare sau sa te informez, nu am injurat pe nimeni, daca nu aveti un motiv grozav, nu mai comentați la postari !

theKIN69
16-04-2019, 08:16 PM
pro bafta

B14D3
16-04-2019, 11:00 PM
:pro:

Blue01
17-04-2019, 02:42 PM
Dupa ce ma injuri pe joc, mai ai si tupeul sa vii aici sa faci cerere pentru helper.Imi pare rau, dar asemenea persoane lipsite de bun simt ca tine nu au ce cauta in echipa.

T / C

Iei cumva decizile pe acest server de iti permiti sa ceri tc la o cerere care e corecta?
:pro: sper sa nu ne dezamagesti

Fich
17-04-2019, 09:15 PM
Acceptat
:locked: