PDA

View Full Version : cerere Unban Mortiis



Mortiis
14-04-2019, 07:07 PM
cerere unban

NUME: Mortiis
IP: 91.89.128.58
VARSTA: 31
ID DE STEAM: STEAM_0:1:26386113
DATA: 14.04.2031
ORA: ora exacta sau perioada cu aproximatie17:30 aprox
HARTA: dust2
ADMIN: biO
MOTIV: adminul nu deosebeste wall de talent sau noroc
MARTORI: ceilalti "experti" din joc
DOVEZI: poza e pe imgur, mai jjos e linkul
MENTIUNI:oricare care doreste primeste admin la voi pe server, sau doar aia mai imcompetenti?


salut, unde dau upload la screenshot-ul ce mi s-a facut? m-am si inregistrat pt asta.

Am gasit!
admin, unban please : aici e linkul cu poza <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Blue01
14-04-2019, 07:23 PM
Salut, daca vrei unban fa cerere aici dupa model, daca cineva ti-a facut ss din cate stiu eu trebuie sa i-l trimiti cand esti pe server in u@ la adminul care ti l-a cerut

-WickedSick-
14-04-2019, 07:32 PM
Ai buton de edit la cerere , editează și fă cererea conform modelului următor:

NUME: Numele pe care ai luat ban (din consola serverului)
IP: (vezi: WarGods - Adresa mea IP)
VARSTA: varsta reala, nu minciuni
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam
DATA: data cand ai luat ban
ORA: ora exacta sau perioada cu aproximatie
HARTA: harta pe care ai luat ban
ADMIN: adminul care ti-a dat ban (din consola serverului)
MOTIV: motivul pentru care ai luat ban
MARTORI: alte persoane care au fost de fata in momentul respectiv (preferabil admini)
DOVEZI: poze, demo, copie din consola, etc
MENTIUNI: Alte detalii cu privire la eveniment (factura de la plata taxei pe unban, etc)

Mortiis
14-04-2019, 08:49 PM
adminii sunt f rapizi cu banul, dar nu si cu unbanul

Tiger
14-04-2019, 09:16 PM
Nici nu apari cu ban. Banuiesc ca nici nu ai verificat asta. In schimb ai verificat sa iti fie gura mare si spurcata.

Mortiis
14-04-2019, 09:26 PM
Einstein a spus: ''doua lucruri sunt infinite in lumea asta, universul si prostia omeneasca, desi in cazul primului subiect nu sunt sigur''.

eu nu pot intra pe server din motiv ca am ban, in consola imi arata ca am primit bani permanent, dar se gasesc unii specimeni (ca Tiger) care sami spuna ca eu nu am ban. cred ca marimea mea la pantof e mai mare decat IQ-ul tau. te rog din toata inima inainte de a vorbi - gandeste! Tiger, vrei si un screenshot si de la consola? sau neuronul ala singuratic ce sa ratacit prin capul tau e capabil sa perceapa o informatie simpla. asta e romania!

Tiger
14-04-2019, 09:36 PM
Da, ai dreptate, esti plina de prosti si aroganti precum tine care se cred mai presus de orice este moral si demn pe aceasta planeta. Daca ai fi avut un pic de "IQ", despre care tu vorbesti, ti-ai da seama ca noi dorim sa te ajutam. Daca tu vii ca ultimul om de pe planeta sa ne jignesti, atunci sa iti fie tarana usoara.

PS: Acestea fiind spuse, te-ai facut cu ban de la mine.