PDA

View Full Version : reclamatie jderul



markusmarkus123
12-04-2019, 08:52 PM
NICK: Nick-ul cu care joci pe server !Mihay
VARSTA: Varsta reala !
DATA SI ORA: Data si ora la care s-au petrecut incidentele 20:40 12:04
IP: IP-ul folosit de catre tine (dinamic/static) !
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Numele adminului/jucatorului caruia ii faci reclamatia ! jderul
MOTIVUL: Motivul reclamatiei ! ia-m spus sa nu mai imi de-a teleport cand sunt ultimul si tot imi da teleport mai ales profita ca nu este nimeni sa se i-a de el de 3 ori me-a dat teleport si ia.m spus ca-i fac reclamatie cand eram ultumul human de 3 ori me-a teleportat si nu stiu daca este voie sa foloseasca acceasta comanda pe ultumul human ce spuneti ...?
DOVADA: Poze, demo, etc! nam poze

jderull
12-04-2019, 09:36 PM
1. nu exagera tiam dat teleport cand te suiai pe casa la mapa zm_toxic_house si tiam zis e N ori sa nu te mai urici pe casa
2. si joci cu mai multe nume pe server si ai si limbajul de cartier foarte vulgar
3. si ce cand inventezi tu regulamentul si le zice playerilor cum sa joace pe server ma refer la lasere puse pe lung ca nai voie si de blockurile facute ???
si din cate stiu ai slot <b>You have to register to ba able to see this link</b> pe numele mycone de ce joci si cu numele >Mihay <???

markusmarkus123
12-04-2019, 09:43 PM
era fratimu cu numele mihay eu joc cu mycone si in primul rand nu mai minti ca ma urcam pe mapa si etc da recunosc ca puneam lm pe lung ca si eu acum am venit de la munca ca sa sti ca si lucrez nu stau mereu pe servar

si te am spus sa nu mai imi da-i teleport cand eram ultiimu nu mai sa ma faci pacat ca nam facut poza ca iti aratam poza

--------------- Added after 2 minutes ---------------

si te am rugat sa nu mai imi da-i teleport cand eram ultimu te-am spus ca iti fac reclamatie nu e prima data cand faci asa ceva si cu ori ce jucator daca nu ma insel toti jucatori se plang la asa ceva dar am zis sa tac din gura

si pe casa nu ma urc nici odata si nu mai minti te rog frumos fi mai civilizat atat te rog

toti jucatori se plang la ce faci mai bine tac din gura nu vreu dusmaji toti se plang

--------------- Added after 2 minutes ---------------

lasa-i frate sa joace cum vor de asta este servarul sa joace nu sa nu mai intre de loc dece crezi ca ies plaery le stresezi mereu

Sweat
13-04-2019, 12:46 AM
Dacă nu ai dovezi, pur si simplu ti-ai pierdut timpul...Si pe al tau si pe al lui.

-WickedSick-
14-04-2019, 01:56 AM
Dacă nu ai dovezi, pur si simplu ti-ai pierdut timpul...Si pe al tau si pe al lui.

Reclamație puerilă în lipsa dovezilor ( poze / demo ) !
:locked: