PDA

View Full Version : Un avatar aicia



B14D3
11-04-2019, 01:24 PM
Tip(avatar, banner, semnatura, wallpaper, logo): Avatar
Dimensiune(Facebook, twitter, youtube, etc.): Forumul
Imagine/Render(optional, daca aveti o anumita preferinta, de preferat sa puneti link): <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Tema(ex: gaming, abstract, vintage, girl, etc.)[OBLIGATORIU](asta numai in cazul in care NU ati atasat nici o imagine/render): Putin abstract
Text: Blade
Culoare: #8b0000 (Dark red,asta e # pentru culoare special)
Font(daca aveti vreo preferinta, ex: fire, horror, sci-fi, comic, old school, modern, graffiti, etc.): Sincer,as vrea sa vad cum arata fiecare,stiu ca o sa ia 30+ minute pentru fiecare,dar still,sunt nehotarat putin
Alte detalii: Scrisul sa fie pus ca in imaginea asta -> <b>You have to register to ba able to see this link</b> ,mai sus sau mai jos,dar sa fie pus pe orizontala asa.

Mentiune: Ca sa nu fac post hunt:Multumesc anticipat.

.::Adelin::.
11-04-2019, 06:17 PM
asta este pentru tine
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
iar asta e o mica atentie.. cum as putea fi facut eu un avatar destul de decent
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

{???}
11-04-2019, 06:58 PM
Before: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
After: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Am respectat toate cerintele cerute de el pe discord, greu a fost cu fontul ala.. :))

B14D3
11-04-2019, 06:59 PM
Am respectat toate cerintele cerute de el pe discord, greu a fost cu fontul ala.. :))

Ai respectat pe naiba =)) Ti-am zis ce scris vreau si tu l-ai bagat pe al tau =))

se poate da :locked: ,am ales.

Blue01
11-04-2019, 07:06 PM
Ai respectat pe naiba =)) Ti-am zis ce scris vreau si tu l-ai bagat pe al tau =))

se poate da :locked: ,am ales.

Asta este o mare batjocura, pe langa ca te dai mare designer si te lauzi ca cica ai fost invitat sa editezi videoclipuri la youtuberi si ca am niste design-uri de ''power point'' nu apreciezi deloc ca astia s-au straduit sa iti faca avatar +
Alte detalii: Scrisul sa fie pus ca in imaginea asta -> <b>You have to register to ba able to see this link</b> ,mai sus sau mai jos,dar sa fie pus pe orizontala asa. eu iti recomand sa nu mai vi cu acea aroganta la noi, mai ales dupa ce ai zis ceva de desgin-ul in aceasta comunitate

{???}
11-04-2019, 07:29 PM
Blue01 nu e problema ca eu cu el glumeam pe discord, chiar am ras cu el editand aceea poza. Faza e ca el selectase un font la inceput ca i-am dat de ales, si eu am pus altul si cand i-am aratat rezultatul a facut ca animalele :))))), dar am ras cu el si nu e niciun fel de problema, blade-i cocosu' meu!

Sweat
11-04-2019, 08:50 PM
Limitativă la glume in privat, pe nimeni nu intereseaza "figurile" de genul... Dacă nu iti place o imagine, nu o pune ca avatar...
Următoarea cerere peste 7 zile.
:locked: