PDA

View Full Version : Info ban Hidden



Hidden
06-04-2019, 12:07 PM
UNIQUE ID (OPTIONAL): STEAM_0:0:150873869
NUME: Hidden
IP:188.26.1.152
ID-URI DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
DATA SI ORA BAN: Peste 1 an,nu stiu exact
DATA SI ORA SCANARE: 2019.04.06 11:39:39
SCREENSHOT (OPTIONAL): <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Am scanat de multe ori intr-o singura zi

Tiger
06-04-2019, 12:47 PM
Banat pentru schimbarea unique id inca din 2016. Pentru unban va trebui sa platesti taxa de grad 3 - pentru multiplele incercari de a trece peste ban.

Hidden
07-04-2019, 02:55 PM
Banat pentru schimbarea unique id inca din 2016. Pentru unban va trebui sa platesti taxa de grad 3 - pentru multiplele incercari de a trece peste ban.
Nu stiu nimic despre schimbare unique id. Nu am stiut pentru ce am luat ban(am presupus ca pentru scanari multiple in perioada scurta de timp, dar ce sa fac daca mi se cereau?) si de abia astazi am aflat ca se poate face cerere de unban. In decursul anilor am tot incercat sa dau scanare wargods adminilor care cereau, insa astzai unul din ei mi-a spus ca se poate face cerere pentru unban. Ce inseamna acea taxa grad 3?
mi se pare absurd ca in acest mod sa se descurajeze si mai tare cei cu steam sa joace cs 1.6

Tiger
07-04-2019, 02:58 PM
Nu se baneaza pentru multiple scanari, s-a mai tot spus asta. In cel mai rau caz primesti un ban temporar de 24 de ore.

Ai toate informatiile legate de taxa in modelul de cerere (<b>You have to register to ba able to see this link</b>).

Este strict problema ta ca ai incercat sa incalci niste termeni si conditiile simple impuse pe care tot tu le-ai acceptat la deschiderea aplicatiei.