PDA

View Full Version : Înnebunește-l când sunteți în pat



wGods | Toxic
02-04-2019, 03:02 PM
Draga mea, ce rost are să fii timidă când sunteți doar voi doi și hainele de pe parchet? Ce rost are să-ți ții în frâu fanteziile, dorințele și puterea de a zgudui mintea unui bărbat? Niciunul, îți spun eu, o victimă a unei femei care m-a înnebunit încă de la început. Desigur, nu doar în pat, ci și-n momentele cotidiene.

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

O femeie poate să-i dea lumea peste cap unui bărbat, fără prea mari eforturi. Și nu pentru că el este slab, ci pentru că te vrea mai mult decât se vrea pe el. Desigur, nu lua chiar literar ceea ce tocmai ți-am spus.

Pune-i sângele-n mișcare cu fiecare atingere a ta, cu fiecare mângâiere, cu fiecare sărut plasat exact acolo unde știi că-l întărâtă mai mult. Și, după ce l-ai întărâtat puțin, întărâtă-l din ce în ce mai mult. Până când, cu putere, te trage spre el și-ți dă de-nțeles că te vrea. Dar nu-i face pe plac, mai fierbe-l câteva clipe, căci, la final, o să-ți mulțumească pentru toată această acumulare de tensiune, pentru preludiu de cinci stele.

Domină-l, căci, zic eu, orice bărbat are momente în care-și dorește ca femeia să preia inițiativa. Privește-l în ochi, mușcă-ți buza, mângâie-ți sânii, pentru că oricărui bărbat i se aprind călcâiele în astfel de situații. Fă-l să te vrea azi, mâine și, de ce nu, o viață întreagă! Ai puterea asta, te asigur! Iar pentru a-l avea trebuie să fii femeie, nu femelă, că este o mare diferență!

Fii inventivă! Mai schimbă și tu poziția după pofta inimii lui, chiar dacă cea a misionarului ți se pare cea mai ușoară. De fapt, chiar este cea mai simplă. Dar, uneori, simplitatea din pat conduce la rutină și aici îți vorbesc din experiențele mele. Lasă-l să te privească și din lateral, și din spate, și de sub, și de unde mai vrea el.

Apoi, am o întrebare: îți place când este cu capul între picioarele tale? Ei bine, și lui îi place în egală măsură! Se presupune că-l cunoști deja, deci, fără griji, purcede în a-l satisface așa cum știi tu. Apropo, poate părea simplu oralul ăsta, dar, tot de-a lungul timpului, am remarcat că-s femei care știu ce fac acolo și femei care fac doar ca să facă. Încearcă să nu aparți categoriei numărul doi. Pentru că, nu-i așa, nici ție nu-ți plac bărbații care fac ceva p-acolo, numai ce trebuie nu?

Sexul poate fi plictisitor și poate duce la rutină. Or, dacă vă dați interesul, poate fi amuzant, destresant, plăcut și plin de dragoste!

~Life~
02-04-2019, 08:42 PM
Ce mai post. :))

wGods | Toxic
02-04-2019, 09:44 PM
Ce mai post. :))

Interzis pudicilor!