PDA

View Full Version : Assassins.Creed.Revelations



IDG
03-01-2013, 12:52 PM
Pentru iubitori de RpG Assassins.Creed.Revelations [///7.89 GB (8,473,051,838 bytes)\\\]

Download : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Gameplay 1:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Gameplay 2:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

INSTALL NOTES

1. Unpack the release
2. Mount or burn image
3. Install
4. Copy everything from the SKIDROW folder to the game installation
5. Play the game
6. Support the companies, which software you actually enjoy

Lasati un pm/comment daca vreti sa mai postez in continuare jocuri. Multumesc!

daniel_San
03-01-2013, 02:01 PM
A aparut AC 3 - Liberation(sau 5 daca o iei dupa jocuri). Dupa mine, AC2-revelations este cel mai reusit joc din serie. Ce m-a enervat la seria asta, si a fost rezolvat in 3, este faptul ca din 3 clickuri cuceresti un turn al templierilor. Daca ai si asasini buni in echipa nu trebuie decat sa te uiti la ei. Oricum, poate e timpul sa rescrie si ei modulul ala grafic, ca pnm...e vechi de 4 ani. Ma rog...deja a inceput sa fie plictisitoare si povestea. Mai bine se retrageau cu revelations in glorie si incepeau alta serie.

Sky
10-01-2013, 07:02 PM
...la AC3 nu-i zice Liberation, se preconizeaza o continuare care sa-l ai be ca protagonist tot pe Connor si sa se numeasca Liberation, dar inca nu se stie pentru ca personajul nu a prins asa bine la public. Un zvon ar fi cum ca se va trece undeva in Brazilia cu o femeie in rolul principal.Una peste alta toata seria Assassin's Creed mi se pare cel mai tare joc conceput si realizat pana la ora actuala.Le-am jucat si terminat pe toate si toate mi-au lasat o parere foarte buna.
P.S: The Wizard, AC nu este RPG (role playing game) ci este 3d person Action-Adventure.Exemple de RPG: The Elder Scrolls V: Skyrim, Fable, Risen 1 si 2, Divine Divinity, The Witcher etc.

kRz.
26-11-2013, 05:17 PM
Bunicel.