PDA

View Full Version : wall + silent aim



Aladin
03-01-2013, 10:00 AM
Nume: Bigkiller
IP:92.81.165.198
Data: 9:57
Harta: snow
Martori: nimeni important,
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni:Acest bigkiller tind sa cred ca este Xenon, a intrat mai devreme cand eram doar eu cu el pe srv, ma facea in ultimul hal..mergeam la pas toata harta si tot stia unde sunt, juca fara WAC fara steam
acuma a intrat cu alt nume, nu am apucat sa compar ip-urile, dar poate are cnv timp sa verifice,,
BFT

dupa toate astea, a mai recunoscut un jucator ca a jucat cu cod pe snow, chiar daca a fost frumos din partea lui, dar odata codat, va fi si a 2a oara,
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Nume ip: R@zV@n3l - 86.121.107.204

bLLue
03-01-2013, 10:12 AM
Are cod 100% ;)

AnOnIm
03-01-2013, 11:15 AM
I-am mai dat si eu ban pe server lui BigKiller ,se pare ca are ip rotabil ...

Aladin
03-01-2013, 12:11 PM
ar trebuii sa-i dati ban pe serie sau cum e, si sa terminam cu el, caci or sa apara altii :))

FragNSTein
03-01-2013, 04:32 PM
Pe R@zvanel ala l-am banat si eu..din pacate ban-urile noastre sunt ineficiente, ei revenind pe server la scurt timp..

WarGods | AbySs
03-01-2013, 08:05 PM
ar trebuii sa-i dati ban pe serie sau cum e, si sa terminam cu el, caci or sa apara altii :))

Se numeste "ban pe clasa" dar este mai indicat sa il evitam. Da ban unei clase intregi de ip-uri, si daca el este la RDS de ex, baneaza un orash intreg :/

Aladin
03-01-2013, 11:17 PM
ai dreptate abyss, nu cred ca ar fi indicat sa dam vreo 3-4 ban-uri pe clasa, ca deja pierdem 50 de playeri din acele orase :))
cred ca cel mai bine e sa fiti atenti cei care sunteti pe server, si cand apare careva, poze/demo,ban
in ultimile zile tot am auzit de dimineata pe srv vorbind ca srv a ajuns unu de codati si toti felu, si asa usor se raspandeste vorba..abyss ce-i mai linistete dimineata pe racoare :)), dar tr gasita o solutie si pt codatii de dimineata..caci sunt multi si nu prinde bine srv-ului

Sky
04-01-2013, 12:12 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

fLuPhY
04-01-2013, 11:27 AM
Parerea mea este ca acei codati trebuie sa ia destroy pt ca ii da ban pe un sv si el nu pateste nik,doar nu mai poate intra pe acel sv,si nu cred ca se sfarseste lumea

WarGods | AbySs
04-01-2013, 11:37 AM
Parerea mea este ca acei codati trebuie sa ia destroy pt ca ii da ban pe un sv si el nu pateste nik,doar nu mai poate intra pe acel sv,si nu cred ca se sfarseste lumea

Nici eu nu suport codatii dar nici destroy nu este solutia. Gandeste-te ca, in general, acesti codati intra pe server din "find servers" si oricum majoritatea nu vor mai intra a 2 a oara. Ideea ar fi sa scapam dimineata de obisnuinta lor sa intre cu cod.