PDA

View Full Version : Cerere Elev {???}



{???}
23-03-2019, 08:12 AM
Nick: {???}
Id facebook/skype: {¿}#8327
Varsta:14
Pe ce server esti admin: Jb.WarGods.Ro

B14D3
23-03-2019, 09:59 AM
Te iau eu, Testul il primesti in PM pe forum si ai timp 1 saptamana sa dai testul (cred ca vrei sa-l dai mai devreme daca tot ai facut cerere de helper) ma contactezi pe discord Blade#7433

{???}
25-03-2019, 08:55 AM
Admis 4/5 ? ADM3 |# >>Blade<< |#

B14D3
25-03-2019, 02:38 PM
1: Baneaza urmatorul player prin toate datele pe care ti le-am dat WantedBoy - 86.127.120.191 STEAM_0:0:440858231
R:amx_ban WantedBoy
amx_adrian "STEAM_0:0:440858231"
addban*
amx_banip 86.127.120.191
2:Sunt 2 player pe server cu numele de Ionut, Ionut Alex si Ionut,cum ii schimbi numele lui Ionut Alex?
R:amx_nick "Ionuț Alex" "nume"
3:Spune-mi un bug pe care nu avem voie sa-l facem
R: Nu avem voie să facem nici un fel de bug, de exemplu, bug-ul de pe mapa pyramid, cel cu armele.
4:Spune-mi ce nu avem voie la days (3 lucruri)
R: Nu este permis sa: iei arme la day, iei HP/Armura la day si sa folosesti hook-ul.
5:Avem voie comenzi pe alti admini?
R: Este strict interzisă folosirea comenzilor pe alt membru staff.
6:Ce face comanda amx_last?
R: Comanda amx_last arată cele mai recente mape. (schimbate)
Mentiune: amx_last arata ultimele persoane care au iesit de pe server. -1
7:Ce ne arata Ban Listul
R: Ban-Listul ne arată playerul care a luat ban, cel care a banat, motivul, durata, mapa respectiva, data la care a fost dat banul si data la care banul va expira.
8:Daca un player face reclama,ce comanda aplici pe el?
R: Dacă un player face reclama ii dau ban permanent cu motivul reclama.
Mentiune: Mai intai dai amx_resetcfg in caz ca are cfg de reclama,dupa gag si dupa ban permanent. -1
9:Ce este LEIS?
R: LEIS este un cod ce seamănă cu Silent Aim, doar ca țintă nu sare, glonțul isi schimba direcția.
10:Cum vedem daca un player are wall fara SS sau WCD?
R: Prin ESP.
11:Cand se schimba harta?
R: Harta se schimba cand timerul acelei hărți ajunge la zero, după care se va da un vot automat cu hărți, putem vedea timerul daca scriem in chat "timeleft".
Mentiune: Harta se schimba in ultimele 5 minute,daca playerii raporteaza buguri,etc.dar nu o sa scad punct pentru ca am adresat eu intrebarea gresit.
12:Daca un player crede ca wcd are virusi ce faci?
R: Dacă refuză ii pot arata o scanare pe virustotal, si daca refuză si dupa aceasta actiune va trebui să îi dau ban 10000 de minute pentru no wcd.
Mentiune: -1,ar, trebuii sa-i dai linkul de la topicul lui Tiger zicand ca nu are virusi (REPET,TOPICUL NU ESTE PUS IN MANUAL ,admini sunt obligati sa-l gaseasca si sa-si faca si bind cu el.rog sa se rezolve asta Esky )
13:De ce nu e voie cu Nvidia CS?
R: Nvidia CS contine CFG-uri care nu sunt permise deoarece acestea contin linii de aim, de exemplu: awp cfg; fps cfg.
14:Cand poate scoate un admin gagul dat de alt admin catre un pplayer
R: Gag-ul poate fii scos cand acesta a fost acordat aiurea.
-si adminul care l-a dat a iesit de pe server.
Mentiune: -1,gagul se scoate cand adminul are argumente solide pentru al scoate.
15:ce spune vulpea?
R: Vulpea spune aldous.

Te declar admins cu 4/5 am zis ca va pun testul luni cand vin de la scoala.

La testul practic te-ai descurcat OK ,ramane la decizia lui wolf daca iti scade -1 pentru chestia cu mape,citeste regulamentul ala pana il stii ca pe tatal nostru.

{???}
02-04-2019, 09:17 PM
up

~Wolf~
10-04-2019, 07:06 PM
Mentiune: -1,ar, trebuii sa-i dai linkul de la topicul lui Tiger zicand ca nu are virusi (REPET,TOPICUL NU ESTE PUS IN MANUAL)

Nefiind dat topicul o sa-l lasam fara sa-i scadem ca "paguba".
Admis.Sper sa bagi manualul in cap bine daca vrei sa progresezi.
:locked: