PDA

View Full Version : Reclamatie circaru



Alekseyi
31-12-2012, 03:25 PM
In primul rand, explicati-mi si mie ca sa nu mor prost, aici daca esti prieten de cruce cu adminul iti da dreptul sa vorbesti in ultimul hal pe server si sa te iei de playeri pe care nu-i cunosti si sa le vorbesti de dulce de familiile lor ?

Si in al doilea rand poftiti poze cu un jucator care recurge la acest gest iar pe admin il doare-n falca si le da celorlalti gag, apoi ban ca ce s-a luat de prietenasul lui :

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Regulamentul spune asa : "Este interzis limbajul obscen, injuriile si jignirile la adresa jucatorilor si mai ales a adminilor de pe server. Pentru eventualele probleme faceti Reclamatie pe Forum!"

Nu-mi spune mie circare care e regulamentul serverului ! Eu nu i-am zis numic ofensator la adresa lui, ci am cerut dreptate ca de aia esti admin ! Dar cum am zis si pe server, esti admin doar cu numele si atat !

Eu ti-am prezentat dovezile, iar tu GG !!! Nu am sa ma ma i-au de prietena ta si va urez casa de piatra ! Daca asa crezi tu de cuviinta ca se administreaza un server, atunci sa avem pardon si va las sa jucati zombie intre voi 2 porumbeilor !

circaru
31-12-2012, 04:36 PM
auzi puiule cand voi va injurati acolo eu nu eram la pc,in plus vam dat gag la amandoi nu numai tie,si in plus de asta o sa se uite si abys la ce sa intamplat si vei vedea atunci,in plus eu nu sunt prieten de cruce cu nimeni,sunt doar prieten cu toata lumea acolo,ceea ce am facut a fost corect,vam dat gag 3 minute la amandoi sa incetati,dar tu nu,u esti de cartier si ma faci pe mn varza,cu ce drept?

Alekseyi
31-12-2012, 04:47 PM
Acum ce faci, vrei sa te scoti ? Eu nici macar nu l-am jignit si nici macar nu i-am raspuns .. Am vorbit numai cu tine si ti-am spus ce a facut ala si atat ! Ti-am adus si dovezi si nimic ! Iar ca i-am zis "soarece" asta inseamna jignit la tine ? Mai documenteaza-te ! Bine la pc nu erai, atunci cum dracu ai dat tu la vot hartile ? Sa se uite unu la logurile serverului in jurul orei 15:00 sa vada cum tu ai dat la vot harti si apoi ai dat da (rezultat acceptat ) ! Iar faza cu te-am facut varza, de ce minti ? Macar minte mai frumos .. Adu-mi din consola un print, ca si asa nu ai iesit din joc, unde te-am facut varza si imi cer eu scuze si dau si uninstall la joc ! Ce dracu ma, dupa ce gresesti mai vii si minti si aici ! Patetic circare .. din ce am inteles de la tine , ai zis ca esti de la inceputul serverului si ca ai experienta .. Nu se vede ;) ! Se vede in printurile pe care le-am postat cine ce si cum a gresit ! Si in plus in regulamentul pe care tu trebuia sa-l stii deja, nu eu, spune ca trebuie sa vii cu dovezi, nu cu vorbe-n vant, mai ales ca esti admin si ai o responsabilitate si din ce am vazut eu, tu faci diferente intre playeri si prieteni !

circaru
31-12-2012, 05:03 PM
daca nu stii de vot
nu mai spune ca te faci de ras,la vot se poate da prin rtv sau automat dupa 25 parca de min,in plus daca am dat la vot am dat dupa ce vati injurat voi acolo eu nu vreau sa ma scot cel putin nu fata de tine si mananci caca ca nu mai facut varza,dar e in regula fa 5000 de reclamatii ca nu ma deranjeaza,eu am spus sa terminati tu nu ca esti de cartier
auzi nu-mi strica tu bunadispozitie cu vorbele si reclamatiile tale

circaru
31-12-2012, 05:08 PM
dar de ce nu mentionezi ca am spus ca nu ma intereseaza ce ati facut voi atata timp cat nu am fost la pc,eu cand am revenit am spus sa terminati iar u ai inceput cu filozofie de cartier ca de eu sunt varza si nu stiu sa fac diferenta in cuvinte si etc,nu mai veni de o zi pe server cu o astfel de reclamatie

Alekseyi
31-12-2012, 05:24 PM
daca nu stii de vot
nu mai spune ca te faci de ras,la vot se poate da prin rtv sau automat dupa 25 parca de min,in plus daca am dat la vot am dat dupa ce vati injurat voi acolo eu nu vreau sa ma scot cel putin nu fata de tine si mananci caca ca nu mai facut varza,dar e in regula fa 5000 de reclamatii ca nu ma deranjeaza,eu am spus sa terminati tu nu ca esti de cartier
auzi nu-mi strica tu bunadispozitie cu vorbele si reclamatiile tale


Asta e diferenta dintre noi 3 : eu tu si prietena ta ! Eu v-am respectat pe amandoi, iar tu ca si el stiti doar sa jigniti persoane care nu le cunoasteti ! Iar cand ti-am zis sa faci dreptate, mi-ai dat gag doar pentru ca vorbeam cu tine ca ala injurase tot serverul ? Esti tare circare .. Si totusi poza asta spune totul ca ai fost pe server si ai vazut totul si nu ai vrut sa-i faci ceva prietenei tale : <b>You have to register to ba able to see this link</b> (daca vroiam dovezi le luam singur) !
Poti sa minti in continuare : pozele spun totul si logurile de la server ! Tu vii doar cu vorbe care si acestea reies cat de vinovat esti si cum vrei sa te scoti tu ! Da, sunt filozof, provin dintr-un cartier din bucale, dar faza e ca stiu sa port o conversatie cat mai OK, dar in schimb tu nu, si asta ne face diferiti ;) ! Imi cer scuze ca ti-am stricat buna dispozitie, cum ar vrea domnia ta sa ma revansez ? Pot sa fiu si eu ironic, dar cu cineva care e barbat, nu muiere si se ascunde dupa un admin si care nu stie sa minta mai frumos ;) ! Te las sa-ti continui romanul stiut numai de tine, dar eu ti-am demonstrat si sper ca si ceilalti sa fi vazut, cat de bun esti tu ca admin si cum stii tu sa te comporti cu playerii si cu prietena ta ;) !

Aveti pozele, va uitati in loguri si faceti cum credeti cu acest asa zis admin ! Sarbatori Fericite si un an 2013 cat mai prosper in toate afacerile ;) !

Ai legatura circare ;) !!!

circaru
31-12-2012, 05:30 PM
da,ai demonstrat multe,ca esti o persoana din aia care are o voce de nevinovat si in spatele cuvintelor sunt oameni de nimic care nu stiu cum sa faca rau altor oameni,daca nu stiai eu am afcut ceva in legatura cu killer pentru ca mam uitat in consola si am vazut tot,eu am spus ca am fost on dar nu la pc am revenit dupa 10 min dupa ce vati injurat voi si am dat la vot sau ceva de genu,dar stii ce eu unul zic ca ajunge sa imi tot bat capul cu tine,ramane de vazut consecintele deci te rog sa incetezi cu mn,pa

Alekseyi
31-12-2012, 05:55 PM
Nu am mai intalnit niciodata o persoana care sa spuna ca nu este adevarat ce am spus eu in posturile mele si apoi sa revina cu un ultim post si sa se contrazica :)) .. Serios ai spus ca nu ai dat vot ca este rtv, acu ai dat .. daca nu erai la pc nu aveai cum sa vezi cum ala ne injura (eu nu l-am agresat verbal deci nu stiu de unde scoti tampeniile astea cum ca si eu injuram - toata lumea il acuza pe ala ca ne injura si tu spui ca eu injuram :)) -) dar totusi ai spus ca ai vazut dar nu l-ai banat cum i-ai banat pe altii care te injurau 60 min !
Ce ti-a luat atata sa spui adevarul ? Editeaza celelalte posturi ca sa nu vada ceilalti cum ai vrut sa minti ca sa te scoti din mocirla in care te-ai bagat ! Da sunt un om rau, cautat de F.B.I, pentru ca ma i-au de copii si le fac rau !

circaru
31-12-2012, 06:00 PM
esti degeaba sincer gata dute cu sut de copil

Alekseyi
31-12-2012, 06:06 PM
esti degeaba sincer gata dute cu sut de copil

E du-te ! Copil o.0 .. Da parca mi-ai zis ca eu sunt un om rau care ma iau de copii ca tine .. OMG =)) ! Te credeam mai bun decat atat ! Acelasi vocabular ca si prietena ta ! Casa de piatra va doresc ..
Consecinte ? Iti doresc viata lunga pe server amice, dar totusi nu te lua in gura cu un om rau ca tot tu cazi de fraier si s-a vazut :)) !

circaru
31-12-2012, 06:10 PM
eu nu am cazut de fraier in fata la nimeni,mai ales in fata ta,si daca tot eu sunt copil la 26 de ani e bn,hai numai bine

Alekseyi
31-12-2012, 06:42 PM
26 de ani ? =)) mai scade 16 ca deja o dai in sf carnatule ! Te-am scuipat din mers si daca vrei sa ma cunosti cu adevarat si nu esti pussy, vin-o in bucale sector 2 cartier pantelimon si intreaba de Aleksey D. ! Daca nu, ramai fetita si fa in pijamale ca vad ca te descurci foarte bine in fata pc-ului copile :D !!!
26 de ani - Gluma anului =))))))))))))))))))))

daniel_San
31-12-2012, 06:52 PM
Killer ala merita un permanent. Cat despre voi:

Mai las topicul asta vreo 2 zile ca sa-si exprime si ceilalti parerea, dupa care o sa-l sterg pentru ca pana acum vad ca n-ati facut altceva decat sa va certati. Potoliti-va daca nu vreti sa ramaneti pe bara. Si rambo de pantelimon: Mai usor cu remarcile subtile daca nu vrei sa ramai fara obiectul muncii pe forum definitiv. Vezi sa nu puna presiune prea tare muschii aia pe creier.

petryca
31-12-2012, 06:53 PM
Bai!!!...Ce aveti ma???...Asta este chat sau topic????
Circaru dublu post...In rest nu stiu ce sa zic...Regulamentul spune clar. Daca runda s-a terminat,nu se mai aplica sanctiunea din runda precedenta...
Alekseyi...Nu transforma aceasta pagina in chat!!!
:ass:

WarGods | AbySs
01-01-2013, 02:37 AM
Ce este aici ma? Circare nu te certa cu ei omule ca nu este mirc asta, sa numai vad asa ceva pe viitor.

Referitor la subiectul acestui topic: Professional*killer are ban permanent pentru ce face pe server. Circaru, eu te inteleg ca mai stai si tu spectator ca te duci la baie, sau mananci, sau etc dar dai si consola cand revii si vezi ce se mai vorbeste pe server. Alekseyi te rog sa lasi aroganta pe viitor, daca incepi cu "mai pune mana pe o carte" nu esti mai destept decat cel pe care il faci "prost". Hai sa nu uitam ca acest joc este si pentru cei mici si pentru cei mari.