PDA

View Full Version : Reclamatie!



tiliean
19-09-2010, 10:21 AM
Adminul luys mi-a dat ban de ce credeti ca mia dat ban !
ca scriam asa : [WallHack v1.1.6b] - Activated ! :)))))))
Si imi da ban cu motiv WAll
fara poze
Sami ziceti daca am gresit cu ceva :|
nick Csk-Emy***

Tiger
19-09-2010, 10:40 AM
mda.... nu am fost pe server ca sa vad, dar am vazut si in alte zile atunci cand ai scris aia!... totusi, dc nu poti sa stai linistit?

AnOnIm
19-09-2010, 11:04 AM
Daca te mananca eu ce sa-ti fac...
Scoate-i unu' banul .
Luys frate,inainte verifica nu da ban direct !

WarGods | AbySs
19-09-2010, 11:14 AM
Csk-Emy*** lasa ip aici si iti scot eu banul . Si termina cu prostiile astea.

luys
19-09-2010, 01:11 PM
tu ma crezi prost?? am facut poza cand ai apasat si au fost multi playeri ce au zis ca ai wal!
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

-=MaX=-
19-09-2010, 01:47 PM
tu ma crezi prost?? am facut poza cand ai apasat si au fost multi playeri ce au zis ca ai wal!
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Luys nu te supara, dar in Regulament nu scrie ca daca urla 5 pe server ca cineva are wall tu sa ii dai ban!!!
Indiferent de situatie ii faci demo sau poze ca de-aia esti admin! Sa nu mai vad greseli de-astea!:evil1:

-DarKmonT-
19-09-2010, 01:51 PM
nu vreau sa fac observatii dar trebuia sa ii faci un demo macar sau o poza ... nu o poza cu ce a zis ...ci cu ce a facut ... ca pot si eu sa-mi fac un bind "t" "say Aim+Speed [Hack] oN" si pot si eu sa iau ban degeaba ... trebuie sa fii subtil ... sa stai spectator pe el dupa ce zice acele cuvinte si sa vezi daca trage numai in cap sau prin perete ... daca da scrii "record emycod" in consola , te duci in "cstrike" si uploadezi demo-ul pe filebox.ro sau megaupload.com dau si eu exemple ... si postezi link-ul pe forum...

wLady | -=Giulia=-
19-09-2010, 02:27 PM
Dar pot sa stiu motivul pentru care scriai "[WallHack v1.1.6b] - Activated !" ?
Daca e pentru caterinca, noroc bun cu banul, trebuie sa respecti atat adminii cat si playerii, luarea "peste picior" a unui admin se sanctioneaza! Adminii nu sunt marionetele nimanui, in timpul in care tu te joci de-a codatul, adminul respectiv poate urmari pe un alt suspect, nu vad de ce si-ar pierde timpul cu tine...
Un ban pe 2 zile e binevenit, data viitoare vezi-ti de joc si lasa caterinca, ca nu e nimeni "prostul tau"!

luys
19-09-2010, 02:30 PM
ok am inteles!

luys
19-09-2010, 02:33 PM
si eu cred ca nu a scris el eu cred ca si la activat walu dar in fine !

wLady | -=Giulia=-
19-09-2010, 02:40 PM
Nu conteaza, banul ii ramane pentru 2 zile, si daca se mai repeta o sa se mareasca timpul de banare!

-=MaX=-
19-09-2010, 04:05 PM
acum am vazut mai bine cum sta treaba, intr-adevar a gresit luys ca ti-a dat ban fara verificare, dar nu e obligat nimeni sa iti suporte tie iesirile!
cum a zis si Giulia, banul iti ramane 2 zile!

tiliean
19-09-2010, 09:01 PM
felicitari luys ai dovedit tuturor ca esti un bun admin ! si ca nu gresesti niciodata :) si daca tot dai ban nu mai da pentru 100 de minute da pentru 2 zile sau permanent ;)--==Ceai Inteles?!==--

wLady | -=Giulia=-
19-09-2010, 10:48 PM
Cu atitudinea asta nu obtii admin pe un server cu reputatie, chiar daca ai avea 50000 de ore... Luys si-a facut datoria in limitele situatiei respective, in schimb tu ai dovedit un caracter pueril si lipsit de sens, daca vroiai sa le arati celor care ti-au dat contra, cat de bun admin esti tu, veneai cu ceva constructiv, publicai niste tutoriale, pluginuri, postai demo-uri cu cei suspecti de cod etc. prin faptul ca te joci de-a codatul nu ai dovedit ca esti bun ca admin... e o "strategie" adoptata de la babe(decat sa faci treaba sa vada lumea ca esti harnica, mai bine o barfesti pe vecina ca e o puturoasa!) asa si tu, decat sa dovedesti ca esti un admin bun, ai incercat sa il pui pe luys intr-o ipostaza proasta!
Eu nu il acuz pe luys de nimic, cei care "scriu" astfel de texte cu referire la hackuri, ori sunt codati, ori fac caterinca, ambele situatii sunt sanctionate! Daca nu vrei sa fii banat permanent, te abtii de la glume proaste!
Nu te poti abtine si ai fost banat, sa il "porti" sanatos!

luys
21-09-2010, 04:20 PM
eu am vazut si la alti si pe alte sv unde am adminat si multi au scris asa si cand au scris asa si au activat wall si aim dar daca am gresit imi cer scuze!

-=MaX=-
21-09-2010, 04:47 PM
intr-adevar asa le scrie din cfg la cei care isi iau coduri de pe net, e bine totusi sa le faci o verificare inainte sa ii banezi pentru ca multi se joaca de-a codatii, desi o fac pe riscul lor...

luys
21-09-2010, 08:31 PM
ok am sa fac verificare!

cilif
21-09-2010, 10:08 PM
vreau sa stiu si eu de la care incompetent am primit ban ? si pt ce motiv ? multumesc.

Tiger
21-09-2010, 10:12 PM
vreau sa stiu si eu de la care incompetent am primit ban ? si pt ce motiv ? multumesc.

sigurat ai primit ban?sigurat nu ai primit: "reliable channel overflowed" si ai crezut ca ii ban? ... app, fa un alt thread cu intrebari de genul asta!

-=MaX=-
22-09-2010, 12:46 AM
Cilif, fii mai explicit... unde ai luat ban? pe forum sau pe server? cand?... explica mai pe larg sau fa o cerere unban daca ia luat ban pe server

AnOnIm
22-09-2010, 09:49 AM
vreau sa stiu si eu de la care incompetent am primit ban ? si pt ce motiv ? multumesc.

Banul a fost dat de mine,pe serverul principal,cand inveti sa faci o reclamatie/cerere de unban,atunci pun si eu demoul .

Rapid1923
22-09-2010, 03:29 PM
Foarte bine a procedat luys, nu-i in fisa postului scris aiba grija de prostia lui. Parca-i dadusem ban , i l-a scos cineva? Pentru ca daca nu se prezinta motiva solide cum il prind il altoiesc..

-=MaX=-
22-09-2010, 04:00 PM
Acum e consumata fapta... data viitoare stiti ce aveti de facut...

cilif
22-09-2010, 09:17 PM
sigur e ban ...l-am luat ieri, inainte sa postez..banul l-am luat pe server..pt ce motiv nu stiu..fara poze ..fara nimic..poate exista un demo facut de adminul care mi-a si dat ban :)

AnOnIm
22-09-2010, 09:23 PM
Eu ti-am dat banul ma pe principal,cand esti in stare sa faci si tu o cerere calumea atunci ma deranjez sa pun si eu demoul.

p.s: asta e zm,ti-am dat ban pe av_place pe principal,posteaza dupa model si ne mai auzit.

Hai ciao !

luys
23-09-2010, 03:01 PM
aici e de zm nu principal:))

daNNN
28-09-2010, 04:32 PM
Aici adminu al avea dreptate Tea mancat Tea scarpinat ;)

MaThIaS
28-09-2010, 05:22 PM
Luys aveam pretenti de la tine !Fi mai atent pe parcurs !!bafta!

luys
28-09-2010, 05:29 PM
hai mathias ca nici tu nu esti atent de fiecare data dar ma rog:)