PDA

View Full Version : Pareri?



Smotocel
19-03-2019, 01:20 PM
Nu sunt foarte bun in photoshop dar as dorii niste pareri sa stiu daca mai merita sa continui
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Blue01
19-03-2019, 02:30 PM
Destul de misto, continua tot asa si o sa avansezi pe parcurs

~TraNda~
19-03-2019, 05:34 PM
Cat timp vrei sa continui pentru a avansa in acest domeniu o faci pentru tine, nu e nevoie sa ne intrebi pe noi.
Nici la matematica nu se incepe cu invatatul calcularii integralelor, se incepe cu adunare si scadere.

Sweat
19-03-2019, 09:37 PM
Un text pe un fundal nu arată nimic, practica, avansează, si dupa o sa primesti păreri fără să ceri.

{???}
23-03-2019, 07:54 AM
Dacă îmi ceri mie parerea, mi-se par reușite. Nu stiu cat de experimentat esti tu in Photoshop dar, nu merita sa te dai batut. Dar, nu iti zic nici sa o tii tot asa, te cred în stare de mai mult. ;)

ADM3 ッ never
14-05-2019, 07:50 PM
Destul de misto continua ca ai un talent in chestia asta

.::Adelin::.
14-05-2019, 08:48 PM
Sunt atatea pareri si totusi nu e nimic sigur, cand e nevoie sa inveti ai nevoie de critici productive, cum a spus si lion mai sus, nu e nevoiesa continui daca nu iti place ceea ce faci, ca a urma urmei nu te obliga nimeni
Parerea mea este urmatoarea, prea multa lumina, ai folosit si brush si light si e prea "luminata"
imi place blurul, dar mai pori lucra la el.. iar in ce consta incadrarea textului aluia pute ai folosi in efect sau cv, nu neaparat sclipirile alea..
La urma urmei fiecare are propriul mod de a lucra si exceleaza in felul sau.. Bafta in continuare

Scorpion Hellfire
15-05-2019, 08:20 PM
atat timp cat iti place, totul e ok, din opinia mea sunt foarte faine.