PDA

View Full Version : Cerere unban qripzor



qripzor
16-03-2019, 10:37 AM
NUME: Numele cu care erai pe server in momentul sanctiunii: qripzor
IP: (vezi: WarGods - Adresa mea IP) : 86.121.233.115
VARSTA: varsta reala, nu minciuni. : 10
STEAM ID: scrii "status" (fara ghilimele) in consola ca sa iti aflii STEAM ID-ul (Ex: STEAM_0:0:1147236310) 9400 STEAM_0:0:2058109850 6 22:07 21 0
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam. : Am crackuit
DATA: data cand ai luat ban. 15/3/2019
ORA: ora exacta sau perioada cu aproximatie. : aproximativ 5 6 pe acolo seara
HARTA: harta pe care ai luat ban. : deathrun_minecraft nu stiu exact
ADMIN: adminul care ti-a dat ban. : Botul vostru de la server... ii sa intamplat si lui scooby.talent in momentul de fata eram cu el pe discord
ADMINII PE SERVER: alti admini care erau prezenti in timpul banarii.
MOTIV: motivul pentru care crezi ca ai fost banat. : BOT
DOVEZI: in cazul in care acestea exista (poze, demo, copie din consola...)
Connecting to dr.wargods.ro...
You have been banned from this server
MENTIUNI: Alte detalii cu privire la eveniment: Ma jucam deathrun eram cu scooby.talent pe discord si am scurtat doar sa vad ce zice si zice : Ai grija ca daca mai scurtezi iei ban dupa cateva minute eram la T si a venit unu mi-a dat arma si tot dadea in mine lam omorat si dupa 10 sec BAN

B14D3
16-03-2019, 02:03 PM
Nu inteleg nimic din ce-ai scris,

Vedem ce zic ceilalti,momentan sunt :contra: din cauza ca nu sunt dovezi ca ai facut ce-ai facut.

Orochimaru
16-03-2019, 04:01 PM
Fara dovezi degeaba faci cerere de unban <b>You have to register to ba able to see this link</b>

EDIT:

La DOVEZI tu ai postat connecting to dr.wargods.ro aia nu este dovada, trebuia sa faci screenshot la consola acolo s-ar fii vazut cine ti-a dat ban si din ce motiv, asa fara o dovada plauzibila aceasta cerere este = 0 dar vedem ce spun ceilalti

~TraNda~
16-03-2019, 04:40 PM
Nu avem niciun bot pe server care da banuri :)) .
Probabil scooby ti-a dat voteban, pentru scurt.
Cat timp tu nu stii cine ti-a dat ban, eu de unde vrei sa ghicesc?

qripzor
16-03-2019, 05:33 PM
pai nu scrie pe steamid?

k1dda
16-03-2019, 05:44 PM
pai nu scrie pe steamid?

Nu. Asta inseamna ca ai luat voteban.

Scooby.
17-03-2019, 11:41 AM
Eu nu am dat amx_voteban pe el.Am avut nervi atunci i-am anuntat ca nu au voie scurt, a scurtat primadata i-am dat slay dupa imi zice ca a luat ban.Cand eu nu am dat niciun amx_voteban pe el.Si nu e singurul la care ii s-a intamplat dar fara sa scurteze adica Vlad38.Nu sunt devina cu nici o chestie.Posibil a fost un bug.Nu stiu sigur i-am spus lui floryn sa-i dea pm lui lion sa-l debaneze pe Vlad38 si pe qripzor.Acuma nu stiu daca floryn i-a spus lui lion sa-l debaneze si pe qripzor.Poate confirma floryn si toti de pe server la momentul actual ca nu am dat amx_voteban pe qripzor.Si mie mi s-a intamplat sa iau ban de la server dar a fost altcumva acel ban.Da este adevarat eram cu el pe discord cand a luat ban.Da, am dat amx_voteban pe MrDaniMe deoarece scurta incontinuu.Si i-am spus "CLAR" sa-i dea pm lui lion cu dovada nu sa faca "Cerere Unban"

~TraNda~
17-03-2019, 05:15 PM
Eu nu am dat amx_voteban pe el.Am avut nervi atunci i-am anuntat ca nu au voie scurt, a scurtat primadata i-am dat slay dupa imi zice ca a luat ban.Cand eu nu am dat niciun amx_voteban pe el.Si nu e singurul la care ii s-a intamplat dar fara sa scurteze adica Vlad38.Nu sunt devina cu nici o chestie.Posibil a fost un bug.Nu stiu sigur i-am spus lui floryn sa-i dea pm lui lion sa-l debaneze pe Vlad38 si pe qripzor.Acuma nu stiu daca floryn i-a spus lui lion sa-l debaneze si pe qripzor.Poate confirma floryn si toti de pe server la momentul actual ca nu am dat amx_voteban pe qripzor.Si mie mi s-a intamplat sa iau ban de la server dar a fost altcumva acel ban.Da este adevarat eram cu el pe discord cand a luat ban.Da, am dat amx_voteban pe MrDaniMe deoarece scurta incontinuu.Si i-am spus "CLAR" sa-i dea pm lui lion cu dovada nu sa faca "Cerere Unban"

In loguri nu ai luat ban, pe amxbans nu apari cu ban, so...

:locked: