PDA

View Full Version : Sustinere pentru "counterista" noastra cantareata



Sky
28-12-2012, 12:07 AM
Avem aici o fatuca care are in jurul varstei de 16 ani pe care am avut placerea sa o cunosc (si nu numai eu) intr-una dintre petrecerile-reuniuni de familie ale serverului.Numele ei este Ane si este artist in devenire cu studio, producatori, casa de discuri etc.Voi posta link atat spre pagina ei oficiala de Facebook, cat si melodia scoasa de ea. Va rog sa-i acordam tot suportul si sprijinul care se poate pentru ca e o fata de bun-simt care merita tot respectul pentru ca incearca sa realizeze ceva.

Va multumesc!


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Pagina oficiala Facebook:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>!/AneOfficial

bLLue
28-12-2012, 08:40 AM
Canta foarte frumos si are o voce superba bravo ei :X

RedMan
28-12-2012, 09:27 AM
Globi te-au inmuiat cozonacii si porkutzul ? :)) Cat depsre micuta cantacioasa, stie ea mai bine.

Sky
28-12-2012, 10:05 AM
Globi te-au inmuiat cozonacii si porkutzul ? :)) Cat depsre micuta cantacioasa, stie ea mai bine.

Nu m-au inmuiat, din contra, m-au intarit :))) Ideea e ca o cunosc si m-am gandit sa o ajut cum pot.

AneLovee
28-12-2012, 01:50 PM
Odoododoo! Sunteti toti niste dulci! Va iubesssc! :x

RedMan
28-12-2012, 03:10 PM
Eu unul stiam ca are o inclinatie catre muzica din clipa in care am vazut ca ii batea burta lu` negru in ritm de tarabana, pur si simplu simtea ritmul :))

AneLovee
28-12-2012, 03:12 PM
Hahahaha! Amuzant esti, Red! =))))

petryca
29-12-2012, 12:04 AM
Super:O...Artisti de valoare...locul lor este luat de non-valori....trist

-=MaX=-
30-12-2012, 04:11 PM
Foarte tare, chiar are voce buna! :)
Pacat ca la noi in tara e greu cu industria muzicala si cel mai grav e ca nu iti poti permite sa faci doar asta ca sa traiesti... Am cunostiinte in domeniu si e foarte greu.
Dar totusi nu e imposibil, mult succes ii doresc!
Felicitari! =D>

PS: Daca mai ai si alte piese posteaza-le la sectiunea "Muzica" daca vrei sa le promovezi si sa le dai spre ascultare ;)

Gick'(a)
16-04-2013, 12:10 AM
Frumoasa voce...am dat like si am pus de cateva ori linkul pe fb,sper sa ajute la cunoasterea acestui talent.Bvo! :P >:D<

RedLine
16-04-2013, 12:22 AM
Super ! :) Bravo ...si mult SUCCES !!! Max baga si tu piesele tale pe forum :)))) sa-ti dam si tie LIKE :)) .... LIKE A BOSS !!!!!

--==NyKoLaY==--
16-04-2013, 09:01 PM
o sustin pe fosta mea coleguta de generala cum pot dar sa fiu sincer nu prea ascult acest gen de muzica :| Dar orice ajutor conteaza deci doar spunetim ce pot sa fac si am sa fac

Brand
16-04-2013, 09:17 PM
Ce voce calda si frumoasa...eu am ramas uimit. Bravo, mult succes in continuare!