PDA

View Full Version : Cerere lider Federal Bureau of Investigation-RaykenOFFICIAL



RaykenOFFICIAL
03-03-2019, 10:25 AM
Nick : RaykenOFFICIAL

Varsta Reala : Am 12 ani.

Level : Am niveleul 3.

Ore jucate : Am 0,19 dar va promit ca o sa fac mai multe.

Link de la profilu de pe panel: Nu am.

Factiunea dorita : Federal Bureau of Investigation

De ce vreti sa fiti Lider la aceasta Factiune ? : Pentru ca visul meu este sa ajung un politist.

Ce aveti de gand sa faceti cu aceasta Factiune ? : Sa adun multi jucatori sa sa ne ocupam de cei care fac dm.

Ati mai fost vreodata Lider ? : Am mai fost lider dar nu pe severul acesta.

La ce factiuni ati mai fost lider ? : Pai toate inafara de Federal Bureau of Investigation

Ati mai fost vreodata lider la factiunea asta ? : Nu.

Sunteti de acord sa stati minim 2 saptamani in aceasta factiune? : Da.

O scurta descriere in minim 2 randuri a caracterului vostru : Pot spune ca sunt o fire foarte sociabila, prietenoasa, imi place foarte mult sa comunic, mereu sunt in cautare de prieteni noi, ma integrez usor intr-un grup nou si imi place munca in echipa. Sunt pasionat de sporturi. Timpul liber mi-l petrec cu prietenii, in oras sau acasa. Personal nu-mi plac persoanele false, care te vorbesc pe la spate sau oamenii cu 2 fete. Sunt o fire calma, care incearca sa-si puna persoanele din jurul sau pe primul loc, incerc pe cat posibil sa nu-mi arat punctele slabe in fata altora. Am momente cand pur si simplu zambesc doar pentru a ma preface ca sunt bine, deorece nu-mi doresc sa primesc atentie doar atunci cand imi este greu. Mereu am incercat ca persoanelor dragi mie sa le aduc macar o sclipire sau un ranjet pentru ca o zi fara sa razi este o zi pierduta si nimeni nu-si poate permite sa piarda o zi din viata lui. Am simtul umorului foarte bine dezvoltat, glumesc cu bun simt, respect pe cine ma respecta si sunt foarte perseverent.

THEKING7
04-03-2019, 01:39 AM
nu te am vazut pe server. #respins