PDA

View Full Version : Reclamatie.



cL*Ionut*. [!]
28-02-2019, 09:10 PM
NICK: Nick-ul cu care joci pe server ! : cL*Ionut*. [!]
VARSTA: Varsta reala ! 19
DATA SI ORA: Data si ora la care s-au petrecut incidentele ! : 18:50
IP: IP-ul folosit de catre tine (dinamic/static) ! : static : 109.102.200.12
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Numele adminului/jucatorului caruia ii faci reclamatia ! : supreme)
MOTIVUL: Motivul reclamatiei ! : abuz de functie, imi da gag fara motiv + ca imi scoate gagul zi ceva, si mi-l baga inapoi, ca cica nu a expirat ..... admin foarte destept ce sa zic..
DOVADA: Poze, demo, etc! : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

ps : Am uitat sa precizez ca facea spam in tsay , cu atacati, (i-am zis sa taca) ca zm-ul atatca el se punea cu lm, si astepta sa il atace numai pe el pentru fraguri, parerea mea e ca nu-i corect , anunti odata de 2 ori , dupa dai slap, nu faci spam in tsay.

~TraNda~
28-02-2019, 09:24 PM
Incarca pozele pe: <b>You have to register to ba able to see this link</b> , imgur nu merge (momentan)

cL*Ionut*. [!]
01-03-2019, 04:04 PM
Incarca pozele pe: <b>You have to register to ba able to see this link</b> , imgur nu merge (momentan)

Done !

~TraNda~
01-03-2019, 04:16 PM
Sa vedem ce explicatie are domnu' supreme)

supreme)
01-03-2019, 06:04 PM
am dat de 2 ori pe y@ sa atacati ca nu venea nimeni.. dupa mi ai raspuns cum sa vede in poze "i-a mai ta ma/cu atacul tau" ti am dat 5 minute gag.. in poze nu ai aratat ca ai iesit si ai reintrat si ti am dat iar gag.. ai uitat sa faci si la alea .. nu ma crezi pe mine poti sa te uiti in logguri(nu mai stiu exact cum se cheama), nu cred ca era nevoie sa imi mai faci si reclamatie dupa ce tu ai dat retry sa imi comentezi in loc sa astepti alea 5 minute si dupa sa vorbim ca oamenii

wGods | Toxic
03-03-2019, 05:11 PM
Nu cred ca era un motiv pentru a da gag, eventual un avertisment, in caz ca nu se potolea putea primi gag.
Nici reclamtia nu este de sanctiune, asa ca un avertisment este mai mult decat suficient.

-WickedSick-
06-03-2019, 09:44 AM
Are +1 avertisment supreme) !
:locked:

Sweat
13-04-2019, 12:47 AM
Are +1 avertisment supreme) !
:locked:

Ai uitat sa închizi topicul.

-WickedSick-
14-04-2019, 01:54 AM
Ai uitat sa închizi topicul.

Mulțumesc , deși mă puteai anunța în privat !
:locked: