PDA

View Full Version : Unban yo!



y02dor
21-12-2012, 11:23 AM
NUME: YO!
IP: cred ca 192.168.1.3
VARSTA: 22
ID DE STEAM: STEAM_0:0:12392130
DATA: 21.12.12
ORA: 11:16
HARTA: de_inferno
ADMINI PE SERVER: Spyke si abyss
MOTIV: fara poze s-a gandit el ca am wall cu wac on
MENTIUNI: imi trimite mie desteptu mesajul in loc sa trimita pe admin chat,
(YO!) wGods | AbySs : are wac on si dupa parerea mea e wall clar... cred ca foloseste un cod care nu e in baza de date a wac-
Adaugati Cs.WarGods.ro la favorite! IP: 93.119.24.229:27015
Bine ati venit pe Cs.WarGods.ro vizitati <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
*SPEC* wGods | AbySs : **** ( |aici am intrebat eu cu U@ cine si el a raspuns ma-ta.. frumos gest oricum)

[ADMIN] wGods | AbySs: a dat UnGag jucatorului wGods | AbySs
Cautam admini seriosi sa se ocupe de server! Detalii pe <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
wGods | SpIkE killed Editzu with ak47
*SPEC* wGods | AbySs : tu ma tu

Adaugati Cs.WarGods.ro la favorite! IP: 93.119.24.229:27015
[WarGods PTB] Runda s-a terminat, verific echipele
[G]*DEAD*wGods | AbySs : ai ban pana vedem care e faza cu tine
Kicked :"wall (banne


<b>You have to register to ba able to see this link</b> Consola
<b>You have to register to ba able to see this link</b> WAC ON

WarGods | AbySs
21-12-2012, 11:37 AM
1 Am gresit intradevar, ti-am trimis tie mesaju il loc sa il trimit lu' Spike. Dupa 16 ore fara somn se mai intampla.
2 Am zis "****" nu "ma-ta" pentru ca am gresit destinataru.
3 Ce te face pe tine sa crezi ca ti-am dat ban fara nici o dovada? Poftim demo aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

RedMan
21-12-2012, 11:40 AM
Abyss are un demo, va trece pe la toti adminii de pe Cs si cand se va da un verdict vei afla.

y02dor
21-12-2012, 11:45 AM
nu ma intereseaza pe mine demo, stiu cum joc si stiu ca nu joc cu cod.. demonstreza-mi tu mie ca am cod si iti iau o casa !! nu o sa o poti face niciodata pentru ca joc curat ;) poate esti incepator si nu prea sti ca se joaca cu casti in primul rand si restu tine de skill..
Astept raspunsul adminilor daca mai joc sau nu pe sv.

iRBWAllABieSs
21-12-2012, 12:50 PM
Din ce-am vazut in demo, parerea mea e ca n-are wall. Am observat doar ca joaca la sunet, iar in rest n-am gasit faze concludente precum ar folosi wall. Asta-i doar parerea mea, mai sunt destui admini mai experimentati ca mine care-si pot da cu parerea, in cazul in care m-am inselat.

Sky
21-12-2012, 01:47 PM
Nu are wall, are ceva "ajutator" cand trage...dar nu mereu, aici e problema. E greu de prins de catre noi, si imposibil de catre WAC daca e un script bun pus in config.

P.S : yo sa nu incepi cu arogante te rog, pentru mine arogantii sunt mai gravi decat codatii...if you know what i mean.

y02dor
21-12-2012, 02:31 PM
sky e parerea ta, e normal sa o spui dar din punctul meu de vedere ca stiu ca nu am nimic sunt de acord sa intre oricine la mine in calc sa caute ce vrea daca imi gaseste vreun script norecoil cod orice accept orice pedeapsa si am observat si eu ca am perioade cand nu joc bine deloc si e o problema de la net cred am clicknet si aici in cj merge ca fanu... seara, dupamasa merge bine dimineata imi sacadeaza si degeaba trag la cap ca nu moare adversarul..oricum un jucator adevarat isi poate da seama daca e vb de cod sau nu:)

Rapid1923
21-12-2012, 02:39 PM
Da, nu e vorba de wall. Eu ma uit de mult timp pe tine si nu pot intelege un lucru: ai perioade cand tragi cu AK juma de incarcator, toate gloantele ducandu-se aproape drept. Din cate stiu acest lucru e cam...imposibil.

RedMan
21-12-2012, 05:49 PM
Scoate-ti din vocabular pe acest forum "jucator adevarat", "esti incepator" si altele din aceeasi sfera pentru ca pentru unii dintre noi a avea o femeie, o diploma de BAC si niste bani de buzunar + ceva peste, este adevaratul "skill" iar cs`ul reprezinta ruperea de viata cotidiana si nu invers.

y02dor
21-12-2012, 07:15 PM
spune-mi tu care din cei buni joaca de o luna 2 3?.. jucator adevarat este unu care joaca de cel putin un an si stie cu ce se mananca cs-ul.. familie si bani de buzunar are toata lumea, nu cred ca are vreo legatura :)

y02dor
21-12-2012, 07:16 PM
cand trag cu ak47 trag de maus in jos tot timpu:) ca daca nu urca tinta in sus ;) incearca si vezi daca merge:)

RedMan
21-12-2012, 07:48 PM
Dupa cum ai reactionat, nu mi-ai inteles mesajul

CRocoDiL
21-12-2012, 08:26 PM
E jucator bun,joaca bine la sunet ..nu este vorba destpre wall. Normal ca m.-am uitat si eu pe tine, si eu prefer sa joc mai mult cu Ak (faza cu trasul fin de mouse in jos o folosesc si eu ) dar la tine au fost unele faze prea 'exacte' ,trageai prea drept (in momentele cand tineai mai mult apasat).

Pt. demo de mai sus nu merita ban.

XeLa
21-12-2012, 08:40 PM
Aici nu se pune problema de wall, cel putin in demo`ul asta...e adevarat ca e foarte dubios cateodata , 5 runde nu joaca nimic si dintr`o data 5-6 hs la rand , acolo e dubios, la modul cum trage cateodata.
Astept dovezi mult mai clare decat demo`ul postat de Abyss, momentan wac 0 , dovezi 0 , vorba multa.
V`am mai spus de atatea ori , nu mai faceti exces de off topic, daca aveti ceva de spus despre cererea asta de unban scrieti , daca nu , nu mai scrieti nimic, ori va scrieti parerea cu privire la banul asta ori nu mai scrieti nimic.Asta e ultima oara cand va repet , data viitoare sa nu va intrebati de ce aveti reply`urile sterse.
Aici intrati sa postati despre cs , nu despre altceva , nu ne intereseaza sfaturile de viata sau viata privata a altora , mai ales celor under 21 ,majoritatea adminilor avand peste 25 ani.Raportati`va doar la topic!
YO! nu spun ca nu esti dubios cateodata, ai momente,acum nu joci nimic si dintr`o data o faci foarte bine.Daca folosesti ceva "ajutator" iti sugerez sa incetezi , minciuna are picioare scurte si o sa fi banat mai devreme sau mai tarziu ,pana atunci , ai ban`ul scos neexistand o dovada clara impotriva ta sau un demo "mai bun".


:locked: