PDA

View Full Version : Unban doubleFw0w!



doublefw0w
17-12-2012, 04:30 PM
NUME: doubleFw0w!
IP: 188.27.254.179
VARSTA: 18
ID DE STEAM: ----
DATA: 17.12.2012
ORA: 15:58 / 16:00. In jurul orelor 16 plus minus 5 minute.
HARTA: de_inferno
ADMINI PE SERVER: adminii prezenti in momentul banarii.
MOTIV: Neprezentare poze la timp + Suspiciune de wall, cred!
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Tot ce pot sa spun e ca nu am gasit pozele in pc pana nu am dat search, iar apoi le-am uploadat. :) O zi buna va doresc! :)

Ma scuzati ca am venit cu edit, nu stiu cine mi-a dat ban, are ID-ul de mess: ionutzirb. Si nu stiu ce admini mai erau, parca cineva wrg - wallabiss, nu stiu, imi pare rau.

iRBWAllABieSs
17-12-2012, 06:24 PM
Ti-am zis pe mess sa-mi trimiti pozele, iar raspunsul tau a fost ca nu stii unde anume se salveaza pozele si m-ai pus sa-ti fac altele, deci asa ceva? :))
Felul cum dadeai pe server, ma mir cum de m-ai intrebat unde anume trebuie sa cauti pozele, unde se salveaza, sa nu mai zic ca le puteai si modifica in acest timp...
In fine, sa zicem ca asa este, desi nu-s in totalitate convins, insa data viitoare mare grija!
Ban scos!

doublefw0w
17-12-2012, 08:22 PM
Hai sa-ti explic care a fost faza, am un cantar luat de pe nu conteaza ce site ca fac reclama. Steam nu mai am, l-am vandut, am facut bijnita cu el! In folderul cstrike nu le-am gasit, am dat Search total, le-a gasit, dar tot nu stiu in ce folder, asa ca, imi pare rau, nu sunt prost, n-am facut pe prostul. Daca vrei sa ma crezi, bine, eu stiu ce s-a intamplat :d Si sa-ti mai zic o treaba, am jucat si, iar fac reclama... PZeek, de acolo mi se trage. Ne vedem pe server, multumesc de unban! :D

doublefw0w
17-12-2012, 09:19 PM
Ok, am luat odata destroy de la tine wallabisess, iar acum de la rapid? Eu zic sa ii faceti sa mai viziteze forumul sa vada ca playerii mai iau si unban, nu e frumos! Am luat acum destroy si ban degeaba, IAR!