PDA

View Full Version : Cerere addons



Blue01
18-02-2019, 05:49 PM
Addons: Zombie
Tip: zombie survival
Descriere: vreau sa fie un addons care sa aibe chestia aia ce face sa se extraga un zombie, zombalaii sa aiba modelu de zombie si sa aiba ceva in genu 5000 hp iar ct-ul sa poata trece prin ct
Pluginuri:
Parasuta (am gasit plugin-ul cu parasuta)
Grenada motion senzor (ca la furien pui grenada pe jos iar daca furienu calca pe ea sau este foarte aproape de ea face grenada sa puste)
Si /guns

~TraNda~
18-02-2019, 08:59 PM
Nu cunosc niciun mod de CS zombie survival. Lasa-mi un video ceva sa-mi dau seama despre ce e vorba

Blue01
18-02-2019, 09:18 PM
De cs 1.6 nici eu nu am gasit, decat de css/cs go/ alte cs-uri <b>You have to register to ba able to see this link</b> si ma mir cum de nu am gasit nici-un sv d-asta oricum maine il deschid si cu ocazia asta aduc un lucru putin special comunitatii

~TraNda~
18-02-2019, 09:44 PM
E cam zombie plague

Blue01
19-02-2019, 03:45 PM
Am rezolvat, mai am ceva plugin-uri si modele si fac serveru

Orochimaru
12-03-2019, 07:59 AM
Chestia cu trecerea ct-ului e pluginu semiclipteam il postez mai diseara cand ajung acasa, te ajut eu daca vrei sa-ti configurezi addons-ul, daca da da-mi un pm

EDIT : daca adaugi pluginul semiclip e valabil si la tero aka zombie dar cred ca sunt cvar-uri ptr ct only ma uit pe sursa lui si te ajut cu mare drag. Te ajut si cu /guns ca am ceva plugin-uri de ZP in pc lasa-mi mesaj in privat cu ce plugin-uri doresti si ti le trimit

Blue01
12-03-2019, 12:58 PM
Chestia cu trecerea ct-ului e pluginu semiclipteam il postez mai diseara cand ajung acasa, te ajut eu daca vrei sa-ti configurezi addons-ul, daca da da-mi un pm

EDIT : daca adaugi pluginul semiclip e valabil si la tero aka zombie dar cred ca sunt cvar-uri ptr ct only ma uit pe sursa lui si te ajut cu mare drag. Te ajut si cu /guns ca am ceva plugin-uri de ZP in pc lasa-mi mesaj in privat cu ce plugin-uri doresti si ti le trimit

Pana la urma oricum nu mi-am mai facut serverul

Orochimaru
12-03-2019, 04:29 PM
:)