PDA

View Full Version : Reclamatie codat si admin



Blue01
17-02-2019, 06:41 PM
Nick-ul tau: Blue
Nick-ul reclamat: "1947"
Mapa: fy_snow
Data si ora: 18:38 azi
Motiv: 1947 are silent aim dar xyz nu avea ce sa ii faca deoarece este helper
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: vreau si eu sa joc linistit nu sada ma enervez
si va las steam id-ul lui nenea cu silent aim "1947" STEAM_0:0:2073203945 15 05:56 86 0

wGods | Toxic
17-02-2019, 07:46 PM
Nu pot deschide demo ul.

roby313
17-02-2019, 07:50 PM
daca tot ai facut reclamatie macar hai sa fim seriosi ! in primul rand ti-am spus ca nu am vazut mesajul pe @u sa imi spui pe chat , unde am si gresit recunosc , trebuia sa il bag sa faca WCD dar nu am avut link-ul la indemana asa ca la insistenta ta i-am dat Kick jucatorului 1947 fara sa stiu sigur daca are cod sau nu ... si nu cred ca pe parcursul jocului nu am dat slay si slap jucatorilor care au facut camp sau txt acuma sa fim seriosi , eu stiu ca in mintea voastra adminii trebuie doar sa supravegheze si atat ,dar nu uitati ca si ei sunt jucatori !!

Blue01
17-02-2019, 08:03 PM
daca tot ai facut reclamatie macar hai sa fim seriosi ! in primul rand ti-am spus ca nu am vazut mesajul pe @u sa imi spui pe chat , unde am si gresit recunosc , trebuia sa il bag sa faca WCD dar nu am avut link-ul la indemana asa ca la insistenta ta i-am dat Kick jucatorului 1947 fara sa stiu sigur daca are cod sau nu ... si nu cred ca pe parcursul jocului nu am dat slay si slap jucatorilor care au facut camp sau txt acuma sa fim seriosi , eu stiu ca in mintea voastra adminii trebuie doar sa supravegheze si atat ,dar nu uitati ca si ei sunt jucatori !!

Ca admin ai obligatia de a respecta regulamentul si de a iti face datoria, dar tot timpu cand te vad pe server vad ca tu automat cand esti furien si iti iei cap dai slay la respectivu ct si zici ca face camp, pe demo se vede clar ca ala are silent aim si altii ne ia rasele pe rand si stau pe textura.

Din cauza acestor admini eu ma enervez si gata is sa va iau pe toti la rost, crede-ma ca mie chiar imi place serveru asta, mi se pare un server de top dar din pacate de cele mai multe ori adminii ca tine il strica chiar imi pare rau pt ca e un server foarte bun, daca voi nu va faceti datoria trebuie la urma sa isi faca datoria cineva.

roby313
17-02-2019, 08:13 PM
daca iti place asa mult de ce nu te faci tu admin sa indrepti lucrurile ?? si mie imi place de-asta ma joc si am facut cerere helper deoarece cand intram nu era nimeni sa schimbe o harta sau sa dea un slap/slay la un camp ...dar acuma m-ai convins si pe mine chiar am sa renunt la Helper si il rog pe Cristi sa imi ia gradul. cu asta sper sa ii multumesc pe toti!!!

Blue01
17-02-2019, 08:24 PM
daca iti place asa mult de ce nu te faci tu admin sa indrepti lucrurile ?? si mie imi place de-asta ma joc si am facut cerere helper deoarece cand intram nu era nimeni sa schimbe o harta sau sa dea un slap/slay la un camp ...dar acuma m-ai convins si pe mine chiar am sa renunt la Helper si il rog pe Cristi sa imi ia gradul. cu asta sper sa ii multumesc pe toti!!!

Nu am gresit cu nimic, te alegeai cu avertisment maxim down dar daca tu vrei remove remove o sa iti dea succes

roby313
17-02-2019, 08:44 PM
eu daca gresesc imi asum responsabilitatea si in primul rand nu mint asa cum faceti voi la nervi ... in fine din cauza unora ca tine am renuntat si data trecuta la admin , eu intru sa ma joc sa ma relaxez dar daca dau de 3 ca tine ce am rezolvat ? mai bine asa player si fara bataie de cap ...

Blue01
17-02-2019, 08:57 PM
eu daca gresesc imi asum responsabilitatea si in primul rand nu mint asa cum faceti voi la nervi ... in fine din cauza unora ca tine am renuntat si data trecuta la admin , eu intru sa ma joc sa ma relaxez dar daca dau de 3 ca tine ce am rezolvat ? mai bine asa player si fara bataie de cap ...


Stiu frate eu is de vina, e vina mea ca nu i-am facut nimic la codatu ala sau la aia care stateau pe mapa si injurau p-acolo, din cate am auzit pufuletii au gust dulce numa bine special pt tine o sa imi fac un playlist cu 5 gang si abi talent, ceva de genu suna ce zici tu, eu nu am nimic cu tine defapt cu nimeni dar eu nu imi permit sa imi pierd ranku din cauza unui codat, crede-ma sunt admin pe multe servere din aceasta comunitate ba chiar azi am facut un an de cand sunt in comunitate dar tot timpu cand cineva cauza probleme mari in special comunitatii actionam, eu vreau sa am un joc cat mai placut nu sa am parte de codati care nu sunt sanctionati, crede-ma ca imi pare rau ca vad ca scad playerii pe acest server, eu te rog sa nu te retragi si sa intelegi ceva din asta crede-ma ca eu tot timpu cand primeam down/avertisment nu ma suparam deoarece invatam un lucru din acea greseala o seara placuta

roby313
17-02-2019, 09:16 PM
.....esti copil frate nu ma cert cu tine

wGods | Toxic
17-02-2019, 09:22 PM
Blue01, In tot acel demo nu am vazut unde ai reclamat acel codat pe u@, am vazut doar cand aratai cu degetul catre admin. Ca un admin cu experienta, trebuia sa cooperezi cand te-a intrebat pe ce chat despre ce player este vorba.
Daca tot voiai sa faci un demo, trebuia sa faci acelui codat, urmand sa l pui la addban.

Blue01
17-02-2019, 09:24 PM
roby313 am anulat reclamatia referitor la tine, reclamatia ramane la codat asta doar pentru ca esti printre cei mai activi cu grad si nu meriti sa te retragi, trb sa recunosc ca sunt enervant in aceste situatii dar nu ne mai permitem sa pierdem jucatori de cs 1.6 mai ales pe cineva ca tine cu activitatea foarte ridicata + ca serverul din pacate se duce in jos

-=Christian=-
17-02-2019, 10:18 PM
Fiind singurul admin pe server, iti este greu sa fii cu ochii la toti.
Si tu esti admin la randul tau, ar trebui sa-l intelegi si pe el, nu sa scari cu gura pe el.

Am analizat demo-ul, nu mi-am putut da seama daca acel player avea sau nu cod,
deoarece tu erai ocupat sa strangi "dovezi" pentru a-l reclama pe xyz, nu sa-i faci demo "codatului".
A fost un player care a urcat o singura data pe mapa, dar cum am spus, cand esti singurul admin pe server,
iti este greu sa fii cu ochii pe toti.

Reclamatia nu isi are rostul.
:locked: