PDA

View Full Version : Retragere Sweat



Sweat
14-02-2019, 11:46 PM
Nume: sweat
Durata: Definitiv
Motiv : Lipsa timpului, īn general..
Mențiuni: Dacă următorul care va prelua sectiunea de Photoshop, poate fi ales unul care are macar idee de cum se foloseste ?

Ps. Multumesc pentru tot, mi-a facut placere sa va cunosc si sa mai schimb cate o vorba cu voi, Succes.

wGods | Toxic
15-02-2019, 12:23 AM
Numai bine!

k1dda
15-02-2019, 12:27 AM
Bafta:)

RaduNic.
15-02-2019, 10:30 AM
Succes!

~TraNda~
15-02-2019, 01:09 PM
Tu chiar esti rau de tot pe ciclu :)) . Ai incercat cu ciocolata? Am vazut ca te face sa-ti mai revi :)) .

Sweat
15-02-2019, 01:13 PM
Tu chiar esti rau de tot pe ciclu :)) . Ai incercat cu ciocolata? Am vazut ca te face sa-ti mai revi :)) .

Am incercat sa folosesc tampon cum a zis Wick, dar nici aia nu prea a mers... oricum, dacă vrei să mai ținem legătura din cand in cand imi poti da add bere <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Blue01
15-02-2019, 01:16 PM
Tu chiar esti rau de tot pe ciclu :)) . Ai incercat cu ciocolata? Am vazut ca te face sa-ti mai revi :)) .

Asta cred si eu ca e problema, nu mai are destule tampoane probabil

~Life~
16-02-2019, 07:12 PM
Succes.

Jet Lee
16-02-2019, 07:22 PM
Bafta!!!!!

~TraNda~
17-02-2019, 04:43 PM
Iti las o ultima intrebare. Esti sigur ca vrei sa te retragi de pe forum?

Sweat
17-02-2019, 08:44 PM
Iti las o ultima intrebare. Esti sigur ca vrei sa te retragi de pe forum?

Da, voi mai intra din cand in cand, ca poate va mai fi din cand in cand nevoie si de mine =)) good luck

wGods | Toxic
17-02-2019, 09:13 PM
Da, voi mai intra din cand in cand, ca poate va mai fi din cand in cand nevoie si de mine =)) good luck

Mosule, mai dezamagit, aveam asteptari de la tine.
Nu uita ca acest grad ti-a fost oferit cu incredere din partea staffului. Ai primit pro pentru ca esti capabil de realiza ceva, dar vad ca procedezi la fel ca majoritatea.
Nu timpul este cel care te face sa renunti... eu cred ca plictiseala. Toti avem un timp limitat cu scoala, servici, familie s.a.m.d, dar totusi gasim timp sa intram 1 data pe saptamana.

~TraNda~
17-02-2019, 09:18 PM
Mosule, mai dezamagit, aveam asteptari de la tine.
Nu uita ca acest grad ti-a fost oferit cu incredere din partea staffului. Ai primit pro pentru ca esti capabil de realiza ceva, dar vad ca procedezi la fel ca majoritatea.
Nu timpul este cel care te face sa renunti... eu cred ca plictiseala. Toti avem un timp limitat cu scoala, servici, familie s.a.m.d, dar totusi gasim timp sa intram 1 data pe saptamana.

Nici ca puteam s-o zic mai bine

Sweat
17-02-2019, 09:26 PM
Mosule, mai dezamagit, aveam asteptari de la tine.
Nu uita ca acest grad ti-a fost oferit cu incredere din partea staffului. Ai primit pro pentru ca esti capabil de realiza ceva, dar vad ca procedezi la fel ca majoritatea.
Nu timpul este cel care te face sa renunti... eu cred ca plictiseala. Toti avem un timp limitat cu scoala, servici, familie s.a.m.d, dar totusi gasim timp sa intram 1 data pe saptamana.

Nu inteleg, vrei sa spui ca am fost incapabil... sti bine faptul că am fost activ si am incercat acest lucru... probabil ca nu ma crezi ca am program īncărcat pentru ca sunt la rāndul meu un copil... mereu ce am facut pe sectiune, am facut o cu drag, din inițiativa... Dacă am zis ca fac ceva, stăteam asteptam si pana la 3 4 dimineata... Mi se pare mai corect faptul că sa ma retrag anunțat, decāt să stau ca restul doar cu gradul de forma... timpul ma presează non stop, mai am putin pana la nenorocitul de examen... Dacă īmi va fi lăsat accesul pe sectiune, o sa incerc sa mențin o oarecare activitate... designul pentru mine e mai mult o pasiune, iar asta ma ajutat sa evoluez... mda... cu designul / jucatul nu mai pot reveni, mai am putin pana la simularile oficiale. Cum am menționat, dacă imi va fi permis sa moderez in continuare sectiunea o voi face si o sa am grija de ea...

Blue01
17-02-2019, 09:27 PM
Mosule, mai dezamagit, aveam asteptari de la tine.
Nu uita ca acest grad ti-a fost oferit cu incredere din partea staffului. Ai primit pro pentru ca esti capabil de realiza ceva, dar vad ca procedezi la fel ca majoritatea.
Nu timpul este cel care te face sa renunti... eu cred ca plictiseala. Toti avem un timp limitat cu scoala, servici, familie s.a.m.d, dar totusi gasim timp sa intram 1 data pe saptamana.

Mare dreptate ai, si eu sincer deja mi-e lene sa mai editez poze pt ca nu mai am acea placere care am avut-o la inceput dar tot continui cu design-ul

~TraNda~
17-02-2019, 09:29 PM
:locked: