PDA

View Full Version : unban Ninja



Ninja-Ro_2005
12-02-2019, 08:34 PM
ce am facut mi-am schimbat cv la setari si ma scos dupa am intrat si m bagat life ce vrei sa fac am primit ban din cauza asta ce inseamna asta?

asta e sv meu preferat de dr

Blue01
12-02-2019, 08:37 PM
ce am facut mi-am schimbat cv la setari si ma scos dupa am intrat si m bagat life ce vrei sa fac am primit ban din cauza asta ce inseamna asta?

asta e sv meu preferat de dr

Bai prietene Lion chiar are dreptate tu chiar esti batut in cap :)) :))

Pai sa stii ca acel model e pus sa fie completat nu sa ii faca posturi la Lion totusi apreciez ca nu ai facut cerere unban la sectiune de regulament a forumului

XapiX
12-02-2019, 08:51 PM
:redeyes:Banul eu ti l-am dat pentru ca ai iesit de la tero.
A fost doar prin voteban si a iesit pozitiv. Ai ban doar 30 min. Calmeaza-te!:))


Edit: Vorba lui Blue! Ai un model de cerere unban. Cred ca ai si facut infarct cand ai vazut ca ai ban, la cum ai reactionat aici. =)) =))

Ninja-Ro_2005
12-02-2019, 08:52 PM
XapiX nu am iesit de la tero boss am fost ct

am fost mort si am facut cv la setari si ma scos

RaduNic.
12-02-2019, 08:55 PM
Bun, nu te mai ambala asa. Cred ca deja ban-ul ti-a si expirat.
Incearca sa nu mai faci post-uri aiurea si sa urmezi modelul, rog T/C, cerere de unban inutila.

XapiX
12-02-2019, 08:56 PM
Pana la urma urmei, eu de unde sa stiu ca nu ai iesit intentionat. Nu am de unde!
In plus banul pentru asta e 30 de min.. Nu te alarma asa..

k1dda
12-02-2019, 09:08 PM
Omule. Incearca sa te informezi putin inainte sa faci cereri. Ai un model si pentru cerere de unban. Oricum si daca aveai in cazul asta era inutila, posibil cand ai iesit fix atunci sa fi fost tu tero si sa nu fi vazut. Dar in orice caz, incearca sa te incadrezi in anumite cerinte. Adica modelul pentru anumite cereri. Sa nu postezi aiurea in sectiuni care nu corespund cu problema ta . Daca vrei sa iti fie luate problemele in serios pe viitor.

spoods
12-02-2019, 09:14 PM
In primul rand respecta cererea, in al doilea rand eram pe server si erai tero cand ai dat retry, sau daca ai dat retry :)))

~TraNda~
13-02-2019, 11:55 AM
Mda
:locked: