PDA

View Full Version : Foarte tari admini



Blue01
09-02-2019, 02:36 AM
Salut, am deschis acest topic ca sa le spun la toti cei cu grade un lucru, in primu rand cand eu is pe server fac bhop foarte bine, dau prin pereti si dau cap, toate aceste lucruri fac ca copii cu grad de 9-12 ani sa creada ca am hack.

Am vazut ca is unii care au slot si imi zic mie asta
Pix scrie /who si fa wg in secunda asta pana nu iei ban hahaha, ei se lauda cu un amarat de slot, totusi as vrea sa se lamureasca un lucru, daca intra un player priceput pe sv si vine un admin si il pune spec pe player-ul respectiv si ii zice sa faca wg el ce sa faca? Adminii astia nu dau niciun link de la wcd sau informatii da iei vor wcd si dupa le explic cum se procedeaza zic de mine ca is prost, e corect ca un admin sa ii zica unu player '' fa wg'' fara nici o alta informatie???

Kponestefan
09-02-2019, 08:16 AM
Cei cu Slot nici macar nu au dreptul sa ceara wg neavand acces la ban...ei pot doar sa faca un demo si sa posteze pe forum la sectiunea corespunzatoare demo-ul cu presupus codat.
Si un admin o sa verifice daca acel player avea sau nu vrun cod iar el decide daca merita banat sau nu.
Pentru probleme de genul ma gasesti aici sau pe discordul serverului.