PDA

View Full Version : [Reclamatie] Blue



nevermoRe ッ
08-02-2019, 08:57 PM
Nick-ul tau: deeK
Varsta: 20
Nick-ul admin-ului/player-ului: Blue
IP: Si cum vreti ssa aflua asta? <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Ora si Data / harta: 2/8/2019 - 20:50
Motiv: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: E doar un copil fustrat, nu stiu unde l-ati gasit ca admin. >:):)) dar e amuzant prin desteptaciunea lui. E primu' admin care vad ca da ban pe motiv ca am dat latexx back. =))

<b>You have to register to ba able to see this link</b> Aici a dat slay, a fost generos :x

B14D3
08-02-2019, 08:59 PM
Daca erai last si continuai sa faci asta,e un motiv,dar daca nu erai last,nu,nu e,nu pot sa zic fara sa stiu.

k1dda
08-02-2019, 09:21 PM
Nu vreau tin partea nimanui. Din ultimul ss se vede ca nu erai last . Dar poate ai mai facut asta cand erai last (nu stiu pentru ca nu eram pe server) si ai avut mai multe abateri si nu le-ai aratat pe toate in reclamatie. Dar din nou nu stiu pentru ca nu eram pe server *astept sa vad ce spune Blue*. E cum ti-am explicat la faza cu HP-ul pe _genius. Cum ar fi sa ia toti 2000hp si tero sa nu mai aiba nici o sansa . Asa si aici. Cum ar fi ca toti spre ex. Sa joace dr la fel de bine ca tine, si toti sa faca latexx back ? devine haos. Parerea mea e ca, daca ai luat doar un slay si dupa direct ban . Nu a procedat chiar corect. Dar daca ai avut mai multe abateri (mai ales cand erai last) l-ai meritat. Strict parerea mea.

nevermoRe ッ
08-02-2019, 09:22 PM
Nu, nu eram last, mai erau 3 sau 4 in viata. Iar in momentul cand mi-a dat slay erau 15 in viata.
2: Faza cu hp-u am zis ca daca nu te duci la tero sa-l omori nu ar fii chiar asa de "ilegal"
3: Nu am facut niciodat mapa back cand eram ultimu'

k1dda
08-02-2019, 09:29 PM
DACA e cum spui tu, si ai primit doar un slay si dupa ban *si nu erai last* , consider ca a exagerat putin.
EDIT: ban se poate lua pe acest lucru *CT are obligatia de a incerca sa termine mapa* doar ca mi se pare cam exagerat ban 100 min si doar un slay inainte.

nevermoRe ッ
08-02-2019, 09:47 PM
Scrie clar *CT are obligatia de a incerca sa termine mapa* nu scrie ca au oblicatia fiecare CT sa intre la tero, atat timp cat nu esti last te poti distra cum vrei, ceea ce a facut el nu da rezultat decat lipsta de gandire si maturitate.

Crixux
08-02-2019, 09:49 PM
Chiar daca a facut mapa back, puteai doar sa-i dai slay, eventual kick, dar nu ban (asta DOAR CAND E LAST SAU CELALALT CT E LA TERO). Am patit de multe ori si eu sa mi se ceara slay, dar sa nu fiu last.
Revin cu un edit dupa ce aud si parerea lui Blue

k1dda
08-02-2019, 10:04 PM
Scrie clar *CT are obligatia de a incerca sa termine mapa* nu scrie ca au oblicatia fiecare CT sa intre la tero, atat timp cat nu esti last te poti distra cum vrei, ceea ce a facut el nu da rezultat decat lipsta de gandire si maturitate.

Se subintelege ca prin a avea obligatia sa incerce sa termine mapa trebuie sa intre si la terro . Dar in fine, mi-am spus parerea. Astept sa vad daca vine Blue cu dovezi / argumente .

Blue01
09-02-2019, 02:04 AM
Aaa, dupa ce terminai mapa erai mare smecher si te duceai de la sfarsit inapoi pana la inceput, prima data ti-am dat slay si ti-am zis ca nu ai voie, dupa am zis ca a doua oara nu mai repet si tu ai inceput sa faci asta doar sa ma calci pe nervi, si chiar asa cand ti-am cerut wcd ai zis ''stai sa scot alea de la cs'' si cand am zis ''curat'' ai zis ''asta crezi tu'' nu inteleg care e problema ta, chiar eu ti-am zis sa imi faci reclamatie ca poate asa vei intelege motivul

Chiar asa mi-ai zis sa iti arat unde scrie ca nu ai voie sa faci mapa back:


CT NU au voie sa reia harta in cazul pierderii unui level! [avertisment/slay/kick/ban]

Avertisment: '' nu mai spun a doua oara''
Slay: ti-am dat
Kick: nu am apucat
Ban: ti-am dat

Poti spune chiar tu ca ai trecut limita facand acest lucru de mai multe ori si intentionat.

~TraNda~
09-02-2019, 07:36 PM
Acea regula se refera la mapele precum deathrun_iceice (pentru cine o stie), unde poti pica in jos, dar fara sa mori. E cam exagerat ceea ce ai facut blue, mai ales ca playerul nu era last. Scapi cu un avertisment
:locked: