PDA

View Full Version : Propunere Remove Designeri/ moderatori inactivi



Sweat
07-02-2019, 05:10 PM
Dupa cum clar unii stiu in aceasta comunitate gradele, pentru ei inseamna o culoare la nume care cred ca le poate oferii mai mult respect... Foarte multi utilizatori ai comunitatii fac numarul de posturi pentru a putea aplica pentru o functie, posteaza de 2, 3 ori... dupa uita. Pe comunitate sunt foarte multe exemple care au uitat / sau nu au stiut vreodata sensul gradului pe care il detin, multi nu mai dau 2 bani pe sectiunea pe care detin moderator. In fine, probabil voi fi mult mai "insuportabil" pentru cei care se simt in aceste fraze. In acelasi timp o sa las o mica lista cu "personajele" clare care au primit grad, si nu le-a pasat deloc, de increderea oferita de comunitate.

SENSEI. Q este unul dintre cei mai noi designeri din sectiunea de Photoshop, a dat reply 2 reply uri la 2 cereri, dupa devenind de nevazut / negasit, iar acest lucru poate fi vazut clar dupa activitatea lui.
A aparut prima oara pe 11.11.2018 odata cu cererea s-a de disigner, ultima activitate fiind pe 10.01.2019.

Daenerys membru care a aparut in comunitate pe 19.08.2015, respectiv ultima activitate fiind pe 14.01.2019 cand a "revizitat" serverul de dr, unde m-am intalnit eu cu ea si i-am dat un link de la sectiunea sa vada ce e nou, alaturi de intrebarea daca va mai face ceva pe acolo. Clasic raspuns, ca nu, pentru ca nu o promoveaza nimeni in acest domeniu.

Goldust Flavius moderator pe sectiunea it, care e cunoscut dupa fuga s-a pentru a lua grad, facand rapid 50+ posturi pentru a lua moderator, un personaj cu o "aroganta" destul de mare, jignind si anumiti membrii fara un motiv bind stabilit doar pentru un dislike, ultima activitate fiind pe 15.11.2018.

Exista mai multi ca ei, cu grade uitate, neactivi, si cred ca ar fi momentul sa fie "scosi" din peisaj, pentru a intra in functii membrii noi, care se vor ocupa de diferite sectiuni.

Blue01
07-02-2019, 08:21 PM
Am vrut sa fac si eu o propunere de genu, din toti astia inactivi cu grade pe forum ii inteleg pe teddy si rbn :(( dar pe cei inactivi nu, :pro:

-=Christian=-
08-02-2019, 01:45 AM
Si lista continuaaa... :)

Sweat
08-02-2019, 08:25 PM
Up, ca sa vada conducătorii =))=))

-WickedSick-
08-02-2019, 09:16 PM
Probabil se va face pe viitor o reevaluare a gradelor , si cei care inca mai au activitate , vor ramane.

Sweat
11-02-2019, 10:10 PM
Īncă un up

~TraNda~
11-02-2019, 10:51 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
:locked: