PDA

View Full Version : Propuneri



k1dda
04-02-2019, 06:11 PM
Propun urmatoarele chestii:
- Tero sa nu aiba voie sa stea in spatele portalului si sa campeze cu arma (sau/si in spatele locului de respawn)
- Sa se bage un plugin in care sa vezi cand esti in viata cine se uita la tine
- Cine are grad (de la slot/helper in sus) sa aiba acelasi skin care il are vip ul.
Astept pareri.

Blue01
04-02-2019, 06:32 PM
:pro: doar pentru prima, nu cred ca e nevoie sa se adauge restu, poate ca vreti altii dar eu nu

M3TrickZz
04-02-2019, 07:13 PM
:pro: prima e foarte buna, celelalte 2 ar fii ok, ar da un aspect funny :))

Crixux
04-02-2019, 11:19 PM
Din punctul meu de vedere, cat nu sta k1 la portal, poate fi omorāt indiferent unde stă. :contra:
Aia cu spec pe jucător ar putea fi o idee, dar s-a mai testat. :pro:
Adminii sunt admini, vipii sunt vipi. Nu ar trebui sa aiba același skin. :contra:

~TraNda~
05-02-2019, 12:09 AM
- Tero sa nu aiba voie sa stea in spatele portalului si sa campeze cu arma (sau/si in spatele locului de respawn)
Si cum explici tu asta majoritatii playerilor de pe server? Nici adminii nu ar respecta o astfel de regula.

- Sa se bage un plugin in care sa vezi cand esti in viata cine se uita la tine
Sunt mai multe motive pentru care am scos acest plugin, printre care:
1. Iti poate produce drop FPS
2. Nu i-ai mai prinde pe cei care scurteaza

- Cine are grad (de la slot/helper in sus) sa aiba acelasi skin care il are vip ul.

Exista skin de VIP pe server? :)) Nu-mi aduc aminte sa fi introdus

M3TrickZz
05-02-2019, 08:25 AM
Adminii sunt admini, vipii sunt vipi. Nu ar trebui sa aiba același skin. :contra:

Nu neaparat acelasi skin, alt skin :))

k1dda
05-02-2019, 08:43 AM
Adminii sunt admini, vipii sunt vipi. Nu ar trebui sa aiba același skin. :contra:
Atunci , un alt skin, ceva de genul ca asta:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
05-02-2019, 08:09 PM
Habar nu am despre ce skin vorbiti aici. Nu exista niciun skin pentru VIP sau Admin pe server. Mie-mi apar toti cu acelasi skin.

Crixux
05-02-2019, 08:12 PM
Habar nu am despre ce skin vorbiti aici. Nu exista niciun skin pentru VIP sau Admin pe server. Mie-mi apar toti cu acelasi skin.

Probabil ai minmodels 1

~TraNda~
05-02-2019, 09:10 PM
Probabil ai minmodels 1

Daca ar exista vreun plugin care sa schimbe modelul vip-urilo/adminilor as stii. In plus, nu conteaza daca ai minmodels 1, fiindca este un singur skin in cazul explicat anterior.

k1dda
05-02-2019, 10:13 PM
Daca ar exista vreun plugin care sa schimbe modelul vip-urilo/adminilor as stii. In plus, nu conteaza daca ai minmodels 1, fiindca este un singur skin in cazul explicat anterior.

Eu ma refer la un Plugin admins skins , [adminii sa aiba un alt skin fata de playerii fara grad] si exista deoarece am mai vazut chestia asta. Prin modul asta se diferentiaza un player de un admin .

~TraNda~
05-02-2019, 10:27 PM
Eu ma refer la un Plugin admins skins , [adminii sa aiba un alt skin fata de playerii fara grad] si exista deoarece am mai vazut chestia asta. Prin modul asta se diferentiaza un player de un admin .

Stai sa ne intelegem. Eu ma refeream ca pe server, in momentul de fata, nu exista un astfel de plugin.
Eu am inteles ca deja exista pe server din ce ati spus voi, d-aia tot incercam sa va explic.

k1dda
05-02-2019, 11:20 PM
Stai sa ne intelegem. Eu ma refeream ca pe server, in momentul de fata, nu exista un astfel de plugin.
Eu am inteles ca deja exista pe server din ce ati spus voi, d-aia tot incercam sa va explic.

Ah. Atunci astept pareri de la playeri sau/si un raspuns din partea ta daca ai vrea sa pui pugin-ul asta.

k1dda
06-02-2019, 08:51 AM
LiOn. ♪ eu la chestia asta ma refeream defapt:
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

RaduNic.
11-02-2019, 10:46 PM
:pro: pentru aia cu skin-ul insa mai bine s-ar fi adaugat un skin diferit (de cel de vip, daca exista :)) )

~TraNda~
18-02-2019, 11:27 PM
Momentan nu va fii adaugat niciun skin.
:locked: