PDA

View Full Version : [CERERE ADMIN] Mariius



Mariius
31-01-2019, 11:19 PM
Nick pe server:
Cate ore ai jucate pe server: 1 ora , dar voi fii activ , doar ce am gasit acest server.
Link de la profilul de pe panel: Momentan Panel-ul este in lucru.
Cea mai mare realizare pe POWER-ZONE:Nu am nicio mare realizare , dar voi avea cu siguranta.
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Nu am fost in nicio factiune .
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: Nu am fost in nicio factiune .
De ce crezi ca meriti admin?:Cred ca merit sa fiu admin pe aceasta comunitate deoarece dau dovada de seriozitate si cunosc regulile acestei functii , dar si indatoririle ce vor venii odata cu ea.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: Acord zilnic 3-4 ore.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de admin?: Am de gand sa ajut playeri si sa dau dovada de un comportament demn de urmat.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Ma diferentiez de alti playeri prin seriozitatea de care dau dovada.
Ai fost banat vreodata pe POWER-ZONE? Daca da, specifica toate banurile: Nu , nu am fost banat.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu am primit niciodata.
Varsta reala: Am 17 ani.
Ce alte jocuri joci?: CS:GO , FIFA .
De ce iti place sa joci samp?: Deoarece consider ca este un joc destul de jucat in Romania si este destul de diversificat.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: As dorii sa merg la facultatea de IT.
Daca un player iti raporteaza un bug, ce faci?: Ii comunic Ownerului / scripterului acest lucru , ei stiu mai bine ce este de facut.
Daca un player raporteaza ca este blocat, ce faci?: Ma teleportez la el , si incerc sa il scot din locul unde este blocat.
Daca un player intreaba cum aplica in functia de lider, ce ii raspunzi?:
Ai citit sectiunea de donatii, sti ca pentru functia de admin trebuie sa donezi in functie de gradul dorit?: Am citit , dar nu am donat inca.

THEKING7
31-01-2019, 11:27 PM
Acceptat admin 1 Dar fi mai activ server forum plus discord!