PDA

View Full Version : Reclamatie MicuPrinZz



BLasTer
27-01-2019, 11:42 AM
Nick-ul tau: BLasTer.
Varsta: 19 ani
Nick-ul admin-ului/player-ului: MicuPrinZz
IP: Idk ..
Ora si Data / harta: 27.01.2019 , in jurul orei 11 A.M pe harta deathrun_arctic .
Motiv: Limbaj vulgar , comportament ca la el acasă .
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni:Sper sa ia remove .

Micu PrinZZ
27-01-2019, 11:52 AM
:pro:

leGend.
27-01-2019, 12:42 PM
Bataie de joc..era de ajuns un "nu vreau" nu mai trebuia sa te pisi pe el slot, mereu comentezi sau ai de spus cate cv.
Daca facea altcineva asa tu repede unde e adminu/slay/"hai odata" si nu stateai dupa el, ca si in imagine.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Micu PrinZZ
27-01-2019, 01:42 PM
Bataie de joc..era de ajuns un "nu vreau" nu mai trebuia sa te pisi pe el slot, mereu comentezi sau ai de spus cate cv.
Daca facea altcineva asa tu repede unde e adminu/slay/"hai odata" si nu stateai dupa el, ca si in imagine.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

De ce comentezi daca nu esti admin?

leGend.
27-01-2019, 02:13 PM
E dreptul meu daca vreau sa spun ceva...chit ca nu sunt admin am fost martor. :)
N-ai mai fi spus asta daca citeai si tu regulamentul ala.

Micu PrinZZ
27-01-2019, 02:51 PM
E dreptul meu daca vreau sa spun ceva...chit ca nu sunt admin am fost martor. :)
N-ai mai fi spus asta daca citeai si tu regulamentul ala.

mare smecher esti tu ma, 12 ani

B14D3
27-01-2019, 04:49 PM
Legend daca nu esti admin nu iti dai tu cu parerea.

~TraNda~
27-01-2019, 05:16 PM
Vreau si eu pozele puse pe postimage.org sa le pot vedea.


Legend daca nu esti admin nu iti dai tu cu parerea.
Cat timp are o dovada are un cuvant de spus.

Edit:
Am reusit sa vad pozele. Daca tot nu ai nevoie de grad, de ce nu-mi spui sa ti-l scot si te tin degeaba in staff?
Ai primit remove.

leGend.
27-01-2019, 06:30 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> doar pentru ca nu vrea el sa intre la tero...si asta cand altcineva nu poate termina mapa <b>You have to register to ba able to see this link</b> , e okey?

~TraNda~
27-01-2019, 06:37 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> doar pentru ca nu vrea el sa intre la tero...si asta cand altcineva nu poate termina mapa <b>You have to register to ba able to see this link</b> , e okey?



Edit:
Am reusit sa vad pozele. Daca tot nu ai nevoie de grad, de ce nu-mi spui sa ti-l scot si te tin degeaba in staff?
Ai primit remove.

:locked: