PDA

View Full Version : [Propunere] DR



M3TrickZz
25-01-2019, 11:54 PM
Propun:
- timpul de respawn marit cu macar 15 secunde
- amx_ban/amx_voteban la helperi.. Stau pe server si vad cum helperii indura injuriile din partea playerilor si inafara de gag/kick nu prea au ce face.
- amx_gag, la slot.

dizdani
26-01-2019, 08:00 AM
Propun:
- timpul de respawn marit cu macar 15 secunde

după mine, respawnul ar fi redus cu 15 secunde. Respawnul ăsta zic eu, e pentru a evita runde pierdute precum căderea īn fața ușii de pe _arctic. Cāt de sexy ar fii, 1 minut respawn pe mape mici precum _forest2_final, _badblood/v3, să-ți vină la tero de 40 de ori CT.



- amx_ban/amx_voteban la helperi.. Stau pe server si vad cum helperii indura injuriile din partea playerilor si inafara de gag/kick nu prea au ce face.


Helperi de 5* :like:
eu īmi aduc aminte că helperul are acces amx_llama, amx_stfu. PRO TIP: amx_help



- amx_gag, la slot.

ca slot să ai acces amx_gag? Mai citește odată numele gradului !

Blue01
26-01-2019, 08:53 AM
după mine, respawnul ar fi redus cu 15 secunde. Respawnul ăsta zic eu, e pentru a evita runde pierdute precum căderea īn fața ușii de pe _arctic. Cāt de sexy ar fii, 1 minut respawn pe mape mici precum _forest2_final, _badblood/v3, să-ți vină la tero de 40 de ori CT.



Helperi de 5* :like:
eu īmi aduc aminte că helperul are acces amx_llama, amx_stfu. PRO TIP: amx_help


ca slot să ai acces amx_gag? Mai citește odată numele gradului !

Aceeasi parere

k1dda
26-01-2019, 01:31 PM
:contra: motiv mai sus

Danielul
26-01-2019, 01:35 PM
Macar ai Imaginatie, tine-o tot asa si poate pe viitor vedem propuneri care chair ar fi puse in practica
Momentan :contra:

Crixux
26-01-2019, 02:17 PM
amx_ban/amx_voteban la helperi.. Stau pe server si vad cum helperii indura injuriile din partea playerilor si inafara de gag/kick nu prea au ce face.

Am zis si eu de voteban, a zis ca nu e nevoie. Deci ramane :contra:

~TraNda~
27-01-2019, 05:33 PM
Propun:
- timpul de respawn marit cu macar 15 secunde
Eu zic ca 30 secunde este suficient. Nu ai dat niciun motiv pentru a mari timpul respawunului

- amx_ban/amx_voteban la helperi.. Stau pe server si vad cum helperii indura injuriile din partea playerilor si inafara de gag/kick nu prea au ce face.
amx_voteban pus de la helper

- amx_gag, la slot.
Slotul reprezinta doar nick rezervar, acces doar la comenzile amx_showip si amx_last si asa va ramane.
:locked: