PDA

View Full Version : cL4uz0r



cL4uz0r^
30-11-2012, 12:15 PM
Tin sa va anunt ca ma voi lasa de cs,pur si simplu m-am plictisit de joc ,stiu ca nu prea sunt agreat de multi dar asta e . Puteti sa imi scoateti slotu , nu mai e nevoie de el. Multumesc pt increderea acordata lu Rapid si lu Xela,chiar m-am simtit foarte bine cat am jcuat aici, defapt e singurul servar de cs pe care am jucat si chiar nu regrat nimic. Bafta la toti si succes in continuare cu servarul.

Cine are nevoie de steam,il dau eu gratis orcine il vrea,dar care joaca aici. add sky_number_one pt parola si codu de pe mail.

PS: O sa imi fie dor de vorbele lu rapid " cL4uz0r scoate si tu wac-ul sa cresti iar in rank ":)):P

Va salut cu respect pe toti!

RedMan
30-11-2012, 12:58 PM
Sa traiesti si bafta in continuare.

FragNSTein
30-11-2012, 01:31 PM
Pacat. Eu zic sa-ti pastrezi steam-ul ca poate te mai joci la ocazii:)

Rapid1923
30-11-2012, 02:54 PM
Nu te hazarda ca vei reveni. Pe pariu? Stiu ca suntem aproape de B (am auzit din surse sigure ca la anu` nu mai primim licenta, cum stiu si ca Marean are pungile la ochi dela rom si nu mai are nici permis de conducere de cateva zile) insa tinem sus. Mielul evident!

gbz
30-11-2012, 03:34 PM
Bafta in continuare si iti zic eu ca o sa te intorci 100% , mai bine steamu-l il dai cuiva pe care il cunosti si joaca de mult timp fara steam. nu da si tu la necunoscuti ;) .

-=MaX=-
30-11-2012, 11:07 PM
Eu zic ca te grabesti in decizii, tind sa cred ca ceva te-a determinat sa renunti, nu cred ca plictiseala e motivul. Oricum toti mai luam pauze, chiar si eu am luat pauze de cate 2-3 luni cand ma plictiseam, dar niciodata nu a fost vorba de retragere. Tine Steamul ala acolo ca e mai bine asa ;)
Acum cand majoritatea au prins incredere in tine tu ne lasi...
Cat despre cei care nu te inghit, crede-ma ca in cazul meu e plin de de-astia. Mereu aud cum ma sapa si cum incearca sa-mi ia locul. Ii stiu dar nu ma las in fata lor niciodata! Daca ar fi dupa ei wargodsul nu era ce e acum niciodata.
In fine, tu stii ce e cel mai bine pentru tine ;)
Mult succes!

Doris
02-12-2012, 07:55 PM
Mult Succes in continuare si sper sa nu faci greseala de a da steam-ul de pomana si acela care il va primi sa te barfeasca pe la spate...
Oricum faci cum crezi

sEcRe^
06-08-2013, 06:52 PM
O sa Te Intorci nu poti rezista :))

_TeIubescK_
06-08-2013, 07:18 PM
cL4uz0r 2 chesti:D
1 ai fumat prea multa iarba
2 tine stemu ia o pauza si revino sa te kileresc bafta

mZq
07-08-2013, 11:40 PM
oaleu ce topic vechii ati deschis=))