PDA

View Full Version : Reclamati !!!



OxEdaN2
21-01-2019, 08:02 PM
Nick-ul OxEdaN2
Varsta: 20
Nick-ul: MOD nus cum ...
IP:nu am apucat sa iau IP
Ora si Data 22.01.2019 ora 7:12 hara deathrun_grass
Motiv: ban
Dovezi: nu am
Mentiuni: imi cere un admin wg ii dau , dupa care el ma ia ca am de toate si chestii din astea ..,,
Avet wg aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Danielul
21-01-2019, 09:07 PM
Cred ca vei ramane cu banul si eventual vei plati si o taxa unban pentru folosirea cs-ului nVidia
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Chancro ti-a dat ban cu un motiv bun, conformeaza-te, la fel cum in societate exista reguli, la fel e si aici, trebuie doar sa ne conformam.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

AnarchyGoldS
21-01-2019, 09:18 PM
Eu i-am zis sa ii dea ban deoarece eu am fost nevoit sa il trag la wcd deoarece se vedea ca are ceva si el zicea ca e curat

M3TrickZz
21-01-2019, 09:32 PM
Ce-i drept, avea gura mare, comenta la admini + cs nvidia.. :contra:

RaduNic.
21-01-2019, 09:58 PM
:contra: mai ai tupeu sa faci reclamatie dupa atatea s-atatea, chiar eu ti-am dat ban pentru ca scurtezi intr-una + din cate am auzit ai folosit cs-ul nvidia care scrie foarte clar pe server ca ESTE INTERZIS, propun ban permanent cu grad 1 la taxa unban!

~TraNda~
21-01-2019, 10:08 PM
Daca mai vrei sa joci pe server schimba CS-ul. Poti lua cu incredere un CS de aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b> .
Reclamatia e facuta degeaba, banul iti ramane pana expira. Daca vei mai fi prins si a doua oara cu CS nVidia va trebui sa platesti o taxa unban.

PS: fi-ti cu ochii pe el.
:locked:


Edit:
Deci se pare ca iti place sa intri si peste ban activ. Nu-i problema, banul tau tocmai s-a transformat intr-un ban permanent. Daca vrei sa joci pe server trebuie sa platesti taxa unban de gradul 2 (asta pt ca esti nesimtit)

2019-01-21 OxEdaN2 RaduNic. scurt 30 Minute