PDA

View Full Version : Cerere Admin NewStile



marionr2
24-11-2012, 05:02 PM
GRAD: God sau Moderator...
NICK: NewStile
VARSTA: 17
ID DE STEAM: -
STEAM ID: -
ID DE MESSENGER: roberto_10mario
EXPERIENTA: 2 ani
TIMP JUCAT: aproape un an...pe comunitatea wargods
PERIOADA: ziua, dimineata, seara, in weekend
MOTIV: ptr ca sa nu mai fie atatia codati :O
CUNOSTIINTE: sv de cs si de samp
PROMOVARE: poate dau boost Redirecte: daca trebuie tin, Reclama massuri, reclame pe site-uri,etc

M@ryus
24-11-2012, 05:26 PM
CONTRA !!! si inca ceva,revizuiesteti LIMBAJUL pe server !

marionr2
24-11-2012, 06:32 PM
1.NU ai admin pe nici un sv... 2.Te-am vazut on de 2 ori si cand team vazut TU ai injurat nu eu amice..si ti-am zis sa taci sa nu mai injuri si ai continuat ;) nu da vina pe altii :P ptr ca nu ti-am fkt nimic si vezi-ti de trb ta ^^ bft :P>:D<

Esky
24-11-2012, 06:50 PM
Mai marion tu in cererile de admin/slot trebuie sa taci nu sa va ciondaniti aici...nu trebuie sa sari de fund in sus cand auzi critici:) mai bine taci si inghite

M@ryus
24-11-2012, 07:42 PM
Imi pare foarte rau ca nu am facut printscreen la toate cele zise de tine pe server si de inca un prieten de al tau...+ caci ce ai zis tu mai in sus,e total gresit,eu mi-am spus parerea,daca nu iti convine,asta este(viata e grele)
Ps:Numai o poza am facut,si i-am trimiso chiar atunci lui Max,a vazut,ce ai zis despre mine,cand o sa primesc Adminul,sa te vad ca vorbesti civilizat pe server ! Succes ! :P:P

bLLue
24-11-2012, 09:59 PM
Newstile te rog sa alegi ori Respawn / GunGame / Zombie ca nu cred ca faci fata la 3 sv momentan nu dau un raspuns mai astept !

marionr2
26-11-2012, 03:39 PM
chiar nu stiu..ptr ca pe respawn nu prea sunt playeri...pe zm se injura etc..iar pe gg sunt putini admini si cam multi codati deci cred ca fac fata...

C@mp3R
26-11-2012, 05:29 PM
:contra: alege un sv nu toate din prima. (is satul sa aud pe toti ca pe zm se injura eu chiar intru si cu alte nume uneori si vad ca e liniste gasiti si voi alt motiv).

-=MaX=-
21-01-2013, 12:04 PM
cerere respinsa