PDA

View Full Version : reclamatie Never Give Up



alexblake
09-01-2019, 11:58 PM
Nick-ul tau: alexblake
Nick-ul reclamat: Never Give Up
Mapa: fy_snow
Data si ora: 23:19:09 <> 09/01/2019
Motiv: abuz
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni:acest admin mi-a dat sa fac wcd din cauza ca sa simtit jignit cand iam spus sa nu puna mai mult de 2 bombe intr-un singur ca ii fac reclamatie.
Dupa cum se vede si in poze mi sa dat linkul si sa fac wcd in 5 min il fac dar nu sunt obligat sa il fac in 5min si apoi iar sa simtit jignit si daca erm un plaier nou pe sv si nu stiam si dadeam sa fac wcd dar as fi iesit de pe sv pt ca el a spus doar sa dau scan si sa il dau in 5 min si daca era player nou si nu stia lua ban aiurea
Dupa iam zis ca am voie sa fac al doilea wcd ca primu a luat faill in 10 min si el spune ca nu am zis asta si iam zis sa isi ia ochielari daca nu vede si pe scurt acest admin vrea respectul cuvenit chiar daca acesta nu il ofera si la player
Pe scurt vreau sa arat ca adminul acesta nu ofera o discutie calma dar cere, respectul cuvenit
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
si mai mult dovezi dar zic ca ajung acestea prin aceste dovezi vreau sa arat ca acest adminut nu merita gradul

Sweat
10-01-2019, 12:16 AM
In 8 ani de experienta care ii are e greu sa faci o reclamatie plauzibila. Indiferent are dreptate, un wcd il realizezi in 3 minute cu download si scan. :contra:

alexblake
10-01-2019, 12:19 AM
eu astept admini adevarati nu tu care respecta si au un cuvant si problema asta si cand am spus baiatule ca am 8 ani experienta
dar ce sa zici stiu ca sa bagi de la tine e bine
si nu inteleg decand si vinovatul da contra ca nu tu ai dreptul la contra ci doar la dovezi ca nu sunt adevarate ceilalti decid daca e sau nu contra
Si faza ti-am mai zis odata spunemi unde scrie ca in 5min sa fie scanu gata daca nu ban si 1 nu mi-am dat unde sctie asta si 2 nu ai cerut regulamentar wcd pt ca nu ai zis pt ce sunt banuit nu mi-ai zis ca nu pot sa ies de pe sv cat timp fac scanu nu conta ca am fost admin .

wGods | Toxic
10-01-2019, 12:27 PM
Din moment ce majoritatea playerilor fac wcd īn maxim 3 min, tu de ce nu ai putea face īn 5?


am spus si mai sus odata ce nu am facut de mult wcd nu stiu si nu am zis ca dureaza mai mult de 5 min mai putin am specificat doar ca nu sunt obligat sa dau wcd in 5 min
Si acest admin dupa ce am dat primu wcd mi-a dat o eraore ma pus sa astept urmatorul wcd 10 min adminul respectiv se , simtea jignit cum sa mai astepte 10 min
<b>You have to register to ba able to see this link</b> eu nu vad unde stie aceste lucruri in regulament sau poate mam inselat si e vina mea totala
Dar cand iam spus acelui admin unde scrie el nu a raspuns la aceasta intrebare sau se facuse ca ploua

Din moment ce nu-i menționat īn regulament, rămāne la decizia adminului. Never e un admin cu experiență, știe foarte bine cum să trateze un player. Sunt sigur că ți a explicat cum să faci wcd.
Nici un admin nu o să te aștepte 15 min să faci un wcd.

alexblake
10-01-2019, 01:05 PM
am spus si mai sus odata ce nu am facut de mult wcd nu stiu si nu am zis ca dureaza mai mult de 5 min mai putin am specificat doar ca nu sunt obligat sa dau wcd in 5 min
Si acest admin dupa ce am dat primu wcd mi-a dat o eraore ma pus sa astept urmatorul wcd 10 min adminul respectiv se , simtea jignit cum sa mai astepte 10 min
<b>You have to register to ba able to see this link</b> eu nu vad unde stie aceste lucruri in regulament sau poate mam inselat si e vina mea totala
Dar cand iam spus acelui admin unde scrie el nu a raspuns la aceasta intrebare sau se facuse ca ploua

alexblake
10-01-2019, 10:48 PM
Din moment ce majoritatea playerilor fac wcd īn maxim 3 min, tu de ce nu ai putea face īn 5?



Din moment ce nu-i menționat īn regulament, rămāne la decizia adminului. Never e un admin cu experiență, știe foarte bine cum să trateze un player. Sunt sigur că ți a explicat cum să faci wcd.
Nici un admin nu o să te aștepte 15 min să faci un wcd.

STAI LINISTIT CA SI EU SUNT UN FOST ADMN pe sv si stiu cum merge treaba si eu in citatul care la-i copiat acolo am sus
si nu am zis ca dureaza mai mult de 5 min mai putin am specificat doar ca nu sunt obligat sa dau wcd in 5 min
tura viitoare te rog sa citesti ce am scris


Edit by ~AngeL~
Probabil daca ai scrie si tu omeneste, in propozitii si fraze s-ar intelege muuult mai usor ceea ce vrei sa spui. Sincer, chiar ma chinui sa descifrez ceea ce scrii.
PS: chiar nu m-am putut abtine :))

Guvidut
11-01-2019, 12:07 AM
Ca admin iti trebuie rabdare, nu la toti le merg pc-urile repede.. Sunt :pro: la un advertisment.

alexblake
12-01-2019, 12:28 PM
Da am vazut acum ca am scris cateva fraze care nu pprea aveau sens.
Faza era ca atunci eram foarte suparat ca am fost nedreptatit si nu am mai si recitit ce am scris.

-WickedSick-
13-01-2019, 01:40 PM
Reclamatie puerila , ai primit unban !
:locked: