PDA

View Full Version : Retragere ADM3 |# >>Antid0t<< |#



Fich
09-01-2019, 07:57 PM
NUME: ADM3 |# >>Antid0t<< |#
DURATA: permanent
MOTIV: Nu mai am timp-ul necesar
MENTIUNI: -

Blue01
09-01-2019, 07:59 PM
Mama ce motiv smeker, succes
Edit:
@Blue nu mai vreau sa am grad pe dr pentru ca ai prea multe răspunderi pentru un grad asa mic, iar angel nu apreciaza eforturile hai ca m-am prins

B14D3
09-01-2019, 08:14 PM
Nu am ce sa zic, Bafta,sper sa ne revedem si pe DR,nu numai pe JB. Noroc .

Danielul
09-01-2019, 08:19 PM
Te asteptai la upuri in fiecare zi pentru cateva schimbari de mapa si eventual un slay/ kick.

Crixux
09-01-2019, 08:34 PM
" nu mai vreau sa am grad pe dr pentru ca ai prea multe răspunderi pentru un grad asa mic, iar angel nu apreciaza eforturile"
Prea multe raspunderi? Adica sa fii activ, sa iti joci rolul, sa votezi si sa faci o dovada o data pe saptamana (in caz ca nu vrei up) ti se pare prea dificil?
Angel, da-ne admin doar sa stam degeaba si sa dam banuri.

Succes, sper sa fii mult mai pregatit data viitoare incat sa-ti intelegi atributiile.

Serujio
09-01-2019, 08:40 PM
Nu are cum sa ii arăți cuiva eforturile de 10-15 min si atat.Poate daca iti dădeai si tu interes si venea de la tine nu cred ca făceai această retragere surprinzătoare.Tu tot spui ca Angel are pata pe tine dar defapt după ce vad această cerere mie mi se pare invers oricum Bafta pe Jb si la ce iti propui.

~TraNda~
09-01-2019, 08:52 PM
A primit un avertisement fiindca a dat PRO aiurea la o cerere si se retrage omu.
Hai sa-ti spun o chestie, prin aceste "pretentii mari" pe care le am am adus serverul in fruntea serverelor oficiale. De la 5 playeri pe server, dintre care si aia 2-3 admini, a ajuns serverul sa aibe o medie zilnica de 16/32 (excluzand cei 2 boti), nu mai zic de mapele cheie in care serverul e aproape 32/32.




NUME: ADM3 |# >>Antid0t<< |#
DURATA: permanent

-

MOTIV: Nu mai vreau sa fac parte din staff ul serverului de dr

+

MOTIV: Nu mai am timp-ul necesar

MENTIUNI: -



Ai zis adevarul prima oara, nu era nevoie sa dai edit :)) .
Numai bine.
:locked: