PDA

View Full Version : UnBan MirceaNebunu



MirceaNebunu2309
09-01-2019, 05:06 PM
NUME: Mirceanebunu
IP: 86.124.199.44
VARSTA: 19
STEAM ID: STEAM_0:0:1763384137
ID DE STEAM: Original <b>You have to register to ba able to see this link</b>
DATA: Astazi, 09.01.2019
ORA: In jur de ora 16:50
HARTA: deathrun_green_h
ADMIN: MarianGdm
ADMINII PE SERVER: Nu stiu, nu cred ca mai era nimeni.
MOTIV: aim
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: I-am explicat si lui Crixux printr-un mesaj privat. Aveam Leis ( aimul ) instalat de mai de mult timp pe cs, insa nici macar nu l-am utilizat vreodata pe acest server de deathrun, nici macar pe altele de cand l-am luat, el a crezut ca am aim deoarece eu am facut un duel cu teroristul si el nu se misca, era afk, si de-asta eu am putut sa ii dau headshot din prima si de la asta el a tras concluzia ca aveam aim. Atunci cand mi-a cerut sa fac wcd-ul eu am facut-o in mod lejer deoarece desi aveam Leisul instalat de mai de mult timp in cs, eram constient de faptul ca eu nu l-am folosit nicidata pe deathrun wargods, altfel puteam bine mersi sa sterg programul din CS, dar am ales sa nu fac asta deoarece eu defapt nu am nimic de ascuns cu privire la acest lucru. Stiu ca nu poate fi verificat daca eu am folosit sau nu aimul, asadar nu am nicio dovada, insa nimeni niciodata, niciun admin nu m-a atentionat cu nimic cu privire la faptul ca as putea avea aim, Crixux este singurul care a facut asta, insa v-am explicat mai sus de ce el credea ca am aim si plus de asta eu i-am facut imediat lui Crixux wcd-ul fara sa stau pe ganduri pentru ca desi aveam un program instalat in cs ( leis ) eu cunosteam faptul ca nu l-am folosit pe acest server ( defapt singura oara cand l-am folosit a fost in prima zi cand l-am luat pe niste servere de respawn ) si am crezut ca acest lucru va putea fi verificat de Crixux, insa nu, el tot ce a vazut acolo e ca am Leis-ul instalat si gata, imediat banul...... Mi se pare ridicol modul in care am primit ban... Sper ca se poate face ceva in legatura cu asta. Multumesc anticipat :D

Crixux
09-01-2019, 06:42 PM
Eu ti-am cerut wcd de control, vazand ca nu te gasesc pe acolo, nefiind scanat niciodata. ( <b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Nu am de unde sa stiu eu ca tu nu ai folosit, nu-l vei folosi vreodata. Atat timp ca e instalat, e ca si cum il folosesti in momentul de fata.
Angel va decide daca-ti va mai acorda o sansa sau nu. Eu te cred ca nu l-ai folosit, dar nu ma pot baza pe asta.

~TraNda~
09-01-2019, 07:09 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
CFG-urile alea sunt CFG-uri de CS nVidia.
Pe langa codul pe care l-ai avut in CS (nu ma priveste pe mine daca tu l-ai folosit sau nu pe server, ai fost prins si atat) mai umbli si cu CS nVidia.
Banul ramane. Daca vrei unban va trebui sa platesti taxa unban de gradul 1.
:locked: