PDA

View Full Version : Prostia pe care am facut-o....



ReLLaxX
15-11-2012, 05:59 PM
Salut !, as vrea sa imi cer scuze ptr bataile de cap provocate voua, max si abyss pentru faza cu wacu...
Imi cer scuze ca am facut o prostie,aceea fiind sa fac un test prostesc doar ca sa vad daca merge wacu, imi cer scuze ,nu mi-am dat seama k sa spun cuiva despre test, dar atunci vorbeam cu cristi pe mess si i-am zis de test, iar dupa am dat rr si am bagat wacu , si am aparut in lista cu codatiiiii, iar dupa mi-am dat seama ca nu am scris "test" langa nume . :(( Va rog iertati-maa :((((( , promit k o sa fiu mai atenttt , va rog , dati-mi adminul inapoi, fara imunitate si cel mai mic grad :(( ,..,,

Multumesc ptr timpu' acordat.

daniel_San
15-11-2012, 06:14 PM
pa

WarGods | AbySs
15-11-2012, 07:38 PM
Imi spui tu mie cum ne putem da noi seama daca ai vrut sa joci cu cod sau sa faci un test? Nu ai venit tu sa imi spui de acest "test", eu te-am luat la intrebari despre el. Daca imi lasai macar un mesaj pe forum si povestea ar fi fost alta. Si in plus de asta, eu tot nu inteleg de ce o dai cu "test" in sus si in jos. Ce cautai tu sa faci teste? Ai gasit un cod nou si vroiai sa ne ajuti cu el sau ce cautai mai exact? Sa vezi daca iti merge wac-u? Pentru asta exista /wac ReLLaxX si se evita orice fel de problema.

-=MaX=-
16-11-2012, 09:47 AM
Respecta modelul de cerere unban si poti mintii din nou!

:locked: