PDA

View Full Version : Cheat Model



inspirelight
04-01-2019, 05:17 AM
Hey, mi-am scanat astazi CS-ul folosind WarGods si mi-a aparut la report "Cheat Model", am skin-uri pe cutit, ak, m4a1, awp, deagle si pe ct am un skin cu albastru simplu iar la teroristi am un skin rosu simplu. Atat, nimic altceva. Pot face ceva sa nu imi mai spuna Cheat Model cand scanez? Unele servere baneaza pentru asta, fara sa trebuiasca sa scot skinurile.

Reportul: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tiger
04-01-2019, 09:17 AM
Simplu, schimba modelele. Acele modele nu se folosesc decat in anumite ocazii, in rest nu ai voie cu ele. Ele reprezinta un avantaj pentru tine fata de alti jucatori ce nu au aceste modele.

inspirelight
04-01-2019, 08:36 PM
Nu reprezinta un avantaj, am efectiv skinurile de pe CSGO pe anumite arme mentionate mai sus, nu am tinta la awp sau altceva ce mi-ar putea da un avantaj. Sunt doar de aestetic

Tiger
04-01-2019, 08:58 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Estetic astea? Sper ca glumesti, ii poti vedea de la o posta.

inspirelight
04-01-2019, 09:24 PM
Am uitat de astea, astea da, dar daca le scot pe astea si skinurile la arme le tin o sa ma mai detecteze?

Tiger
04-01-2019, 09:27 PM
Daca le scoti nu o sa mai ai probleme cu detectia, asta daca nu bagi altceva restrictionat.

inspirelight
04-01-2019, 09:57 PM
Ok deci doar skinurile pe echipe trebuie sa le scot, pe celalte pe arme le pot lasa nu?

Tiger
05-01-2019, 07:53 AM
Scoate acele modele si inlocuieste-le cu altele si nu o sa mai ai probleme.

LE: Te-as ruga sa faci, pe viitor, topic in wCD si nu in WAC. WAC-ul nu are nicio legatura cu chestia asta.