PDA

View Full Version : reclamatie admin pishta



petryca
11-11-2010, 05:10 PM
max frate mie mi-ai zis sa nu mai dau slapuri dar adminul pishta ii da lu fratemiu angelica care se uita in jur ca sa vada pe unde sa se urce ca sa atace sa faca fraguri. e frumos asa ceva??? adevarul este ca l-a injurat pe pishta ptr ca se misca singur fara sa apese fratemiu vreo comanda si i-a zis pishta ca nu-i pe gara de nord ca sa stea si sa se uite. regulamentul spune ca: nu se dau slapuri la ultimul zm si nici unui alt zm . asta ca asta dar mai de tot este ca am intrat eu si l-am intrebat dc i-a dat lu fratemiu kick si n-a mai scris nimic si mi-a dat si mie ban frate . asa s-a ajuns??? e unul dintre adminii vechi dar nu are voie sa dea ban unui ADMIN
Te rog max sa iei masuri si mai ales sa te uiti in loguri.

luys
11-11-2010, 05:28 PM
da max uitate si la reclamatia mea da slap la ultimu zm si vb si urat cn e asta X(

-=MaX=-
12-11-2010, 01:01 AM
da, am citit totul... o sa discut cu pishta...
si fratele tau sa nu mai injure!

pishta
12-11-2010, 08:52 PM
Bai lesinatule:
Te-am avertizat verbal de 3 ori ( Zm atacati oamenii !) ai culminat cu o durere de penis si m-ai dat si-n **** ta ... Cum s-ar termina in capu tau filmu asta?

TnT | Profesional*
12-11-2010, 10:26 PM
Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul ;)

-=MaX=-
13-11-2010, 01:26 AM
ultimul zombie nu e obligat sa atace... pentru evitarea anumitor abuzuri care se faceau, am decis ca zombie sa nu fie obligati sa atace, mai ales cand sansele de reusita sunt minime si rezultatul e sa se arunce in lasere... in regulament am specificat asta...
daca zombiul are sanse sa atace va ataca, daca nu are sansa sau nu stie el, nu e obligat...
In consecinta nu se da slap, slay, kick la ultimul zombie si nici la cei care stau spec, serverul isi face singur loc cand e multa lume pe server...

M.J
20-03-2011, 01:57 PM
Pentru Max , daca ultimul zombie are sanse foarte mari de reusita si el se plimba ca prostu pe harta se poate da slay/slap?

-=MaX=-
20-03-2011, 03:20 PM
NU