PDA

View Full Version : Reclamatie ExtremO



felerast
12-12-2018, 12:01 AM
Nick-ul tau: Felerast
Varsta: 18
Nick-ul admin-ului/player-ului: ExtremO
IP: de unde sa stiu? nu folosesc steam. 5 "ExtremO" 14719 STEAM_0:0:145471054 3 15:42 16 0 luat din status din consola asa mi a fost spus.
Ora si Data / harta: 11/12/2018 ~11:50 PM, si cred ca mapa era forest2final
Motiv: Abuz grad.
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: <b>You have to register to ba able to see this link</b> , e ca si cum te'as numii un taran, ar insemna ca, eu personal te consider un om de la tara. ca e adevarat sau nu, opinia mea am voie sa mi'o exprim/sa fie aceasta, si nu este vreo jignire decat daca doresti tu sa fie.

ExtremO
12-12-2018, 12:11 AM
Hai sa iti zic eu ce a fost mai exact .
Am intrat pe server, dupa ce am pus arctic pentru ca au fost prea putini jucatori, ai fost frustrat ca de ce ti-am dat kill cand ai fost la tero, ti-am dat kill pentru ca nu ai scris /free, si + ca ai avut arma, si ai inceput sa ma injuri ( noob, terminat ) si in toate felurile, ti-am dat o data gag sa te calmezi si dupa ai inceput iar sa ma injuri, au fost destui playeri pe server si au vazut. Pune si pozele cand ai injurat nu doar cand ti-am dat gag,
Chiar tu ai zis mai sus ca mi-ai spus noob, deci de ce ai mai facut reclamatie , vrei sa te faci de ras?

felerast
12-12-2018, 12:26 AM
inteleg ca esti incepator dar totusi stii cum e.. mai bine iti tii gura inchisa decat sa spui o prostie.. tu ca helper trebuie sa ai dovada pt actiunile tale, nu sa imi dai mute de x minute si sa spui pe forum, "stiti da m'a injurat". terminat nu te'a facut nimeni.. cel putin de pe server, si noob inseamna incepator, so what's the problem?

Danielul
12-12-2018, 12:38 AM
Angel, poti sa ne dai mai multe detalii picante de la fata "LOG-ului" ca sa intelegem ce se intampla.
:)

-WickedSick-
12-12-2018, 03:10 PM
:pro: avertisment , daca se constanta faptul ca l-ai facut "in toate felurile" poti primi si -1 .

Blue01
12-12-2018, 04:28 PM
:pro: avertisment , daca se constanta faptul ca l-ai facut "in toate felurile" poti primi si -1 .

:pro:

~TraNda~
12-12-2018, 06:33 PM
ca si cum te'as numii un taran, ar insemna ca, eu personal te consider un om de la tara. ca e adevarat sau nu, opinia mea am voie sa mi'o exprim/sa fie aceasta, si nu este vreo jignire
Si ti-ai raspuns singur:

decat daca doresti tu sa fie.

Nu e obligat nimeni sa accepte sa fie facut noob/but. Fiecare poate interpreta ca pe o jignire sau nu. E fix opinia lui si are voie sa si-o exprime ;) .
Extremo, ai exagerat putin cu gagul de 5 minute pentru atata lucru, 2 minute era de ajuns.

:locked: