PDA

View Full Version : Nesimtire din parte unui copil.



C@mp3R
02-11-2012, 11:49 PM
Slaut.
Reclamatia o fac pentru ca nu imi place sa fiu luat peste picior de un copil.
Este vorba despre shrek.
1 eu nu iam vorbit urat prima data am trecut cu vederea dar nu se poate asa ceva mai ales ca are si slot sau ce o avea el.si 2 eu is incepator pe cs classic pana acum am jucat zm si gg asa ca imi cer scuze daca am gresit cu ceva. si in al doilea rand stiu ca multi dintre voi cosiderati ca stau la panda uneori mai e si asa dar in mutle cazuri aud ca veniti si ma dau dupa perete. ca fata in fata is praff :) tre sa mai adun experienta :). dar nu mi se pare corect ca din parte unor persoane mai mari(mai trecute prin viata) sa reactineze asa cu un incepator.
Dovada:<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Si faza care ma supara e ca nu a patit nimic nici un gag. si nu e prima oara cand imi zice ceva urat:(
Suczatima pentru greselile gramaticale daca am facut:)

XeLa
03-11-2012, 12:22 AM
Ms Monster !
Shrek a ramas fara slot , o sa`l primeasca inapoi atunci cand o sa vorbeasca frumos!

Shrek
03-11-2012, 12:37 AM
Ok fa!

AnOnIm
03-11-2012, 10:32 AM
Shrek ,ti-am zis ca vorbesti de multe ori aiurea si nu te controlezi ,drept urmare...!
Monster cand se mai intampla ceva de genul ,indiferent ca e admin sau slot ,nu ezita sa faci reclamatie !

-=MaX=-
03-11-2012, 12:14 PM
Buna decizie!
Asa trebuie procedat cu toti care nu stiu sa se abtina ;)

Sky
03-11-2012, 01:06 PM
Shrek ,ti-am zis ca vorbesti de multe ori aiurea si nu te controlezi ,drept urmare...!
Monster cand se mai intampla ceva de genul ,indiferent ca e admin sau slot ,nu ezita sa faci reclamatie !

Raman la ideea ca astfel de chestii minore trebuiesc rezolvate de ei in privat, o sa ajungem ca pe serverul listat mai jos sa ne umplem de reclamatii puerile. Asta nu inseamna ca Monster nu are dreptate sau ca Shrek nu a gresit, dar totusi nu e normal sa se faca "reclamatie" pentru orice injuratura adusa de un player sau un player cu slot altui player....la admini e alta treaba. Am sa o spun si aici cum am spus-o si in privat si in orice discutie de genul... NU sunt de acord ca serverul cs.wargods.ro sa se transforme intr-o pepiniera de sifonareala inepta si cred ca marea majoritate a celor care joaca pe acest server sunt de acord cu mine. In principiu s-a format un mare nucleu de oameni de baza (admini, slot-uri, playeri) care s-a integrat perfect si care acheseaza la spiritul acestui server, ceea ce ma bucura nespus. Am facut asa ca un sondaj pentru mine intreband din playerii veniti noi si care s-au integrat ce le place la acest server, in proportie de 100% mi s-a raspuns ceva gen "imi place serverul, imi place atmosfera" Tin sa mentionez ca la cat am jucat eu in ultima perioada am observat ca e aceeasi caterinca ca inainte, playerii se distreaza pe chestia asta si cel mai important...NU am mai observat abuzuri de admin. Din asta deduc ca in primul rand adminii isi fac treaba si pe langa ei e si Xela care isi face treaba. In concluzie as avea rugamintea sa nu ducem ceea ce cu greu am format, intr-un derizoriu care schimba orientarea serverului de la un loc unde oamenii in afara jocului propriu-zis socializeaza si se distreaza, intr-un server unde ai impresia ca la fiecare miscare gresita un copil turnator de mic sa-ti faca vreun "poem" pe forum sau sa-l umple pe Max sau Xela de private cu turnatoria respectiva (sa stiti ca se practica la greu asta).

Va multumesc ca ati avut timp sa cititi asta si am rugamintea sa ganditi...atat.