PDA

View Full Version : Nerf vip



dizdani
05-12-2018, 09:30 PM
Pe mine mă cam enervează opțiunea de a fi invizibil ca și terorist. Este cea mai puternică abilitate pe care o are un v.i.p. ca și terorist. După cum majoritatea deja știu, invizibilitatea este 100% și nedetectabilă de către ochiul uman fără anumite programe. Unora le place să aleagă invizibilitatea mereu ca și terorist, ceea ce e puțin frustrant deoarece nu ai nici o șansă contra sa, īn special dacă pune māna pe o armă automată.
Propun:

scăderea invizibilității la 90%.


Teroristul fiind foarte greu observabil pe mape precum _forest, _aventure etc., dar așa măcar există o șansă mai mare de al găsii, jocul fiind puțin mai echilibrat pe mape precum _arctic, _badblood etc.

Danielul
05-12-2018, 09:49 PM
Cea mai buna propunere din 2018
:pro:

Blue01
05-12-2018, 10:01 PM
Sau macar daca esti invizibil sa nu ai voie sa ai arma decat cutit oricum :pro:

Sweat
05-12-2018, 10:19 PM
Sau macar daca esti invizibil sa nu ai voie sa ai arma decat cutit oricum :pro:

+1 Daca invizibilitatea ar fi redusa pana la 90% nu ar mai fi oricum nici un avantaj, un script care sa orpeasca folosirea armelor si doar cutitul, inclusiv ct.

-WickedSick-
06-12-2018, 02:20 PM
:pro: in cazul in care chiar este nevoie de asa ceva .

Crixux
10-01-2019, 08:56 PM
Sau macar daca esti invizibil sa nu ai voie sa ai arma decat cutit oricum :pro:

A mai fost asta in trecut, n-o mers, s-a schimbat.

Eu sunt :contra: D'aia e vip, sa aiba mereu avantaj. Ca terorist ce alte avantaje are? numa ce e in shop mai ieftin.

~TraNda~
10-01-2019, 10:33 PM
Vin cu o imbunatatire la propunere:
1. Atunci cand un VIP este invizibil, dar ia o arma de pe jos, devine vizibil
2. DMG-ul la Knife VIP (6 si curcubeu) va fi crescut pana la valoarea pe care o are K1 (adica dintr-o lovitura esti dead) si nu se va interzice sa stea langa portal (cum e cazul cu K1).

PS: 1 si 2 merg doar impreuna, nu 1 sau 2.

~TraNda~
20-01-2019, 02:09 PM
Vin cu o imbunatatire la propunere:
1. Atunci cand un VIP este invizibil, dar ia o arma de pe jos, devine vizibil
2. DMG-ul la Knife VIP (6 si curcubeu) va fi crescut pana la valoarea pe care o are K1 (adica dintr-o lovitura esti dead) si nu se va interzice sa stea langa portal (cum e cazul cu K1).

PS: 1 si 2 merg doar impreuna, nu 1 sau 2.

Sa inteleg ca asa va ramane.
:locked: