PDA

View Full Version : All is stop here... for a time ! ^^



Sweat
01-12-2018, 10:33 PM
NUME: Azazel*KinG ( CUNOSCUT CA SI AZOREL )
DURATA: Pe o perioada nedeterminata...
MOTIV: Timpul nu imi mai permite... Sunt clasa a 8, si nu o pot da in bara tocmai acum...

MENTIUNI: Mda... o sa mai intru din cand in cand pe serverele pe care am grad... Swearule, rau iti mai pare deja =)) Nu ? =) In fine cum am explicat si la motiv, viata mea in ultimul timp se imparte doar in scoala, meditatii, antrenament si comunintate. Oricum anul acesta am neglijat viata sociala din adins. M-am gandit de mai demult sa fac acest lucru, dar de... am vrut sa mai supar "Kinderii" de pe serverul de zm cu aparitile mele =))) Chiar, tu Never butule... te tin eu minte pentru ce mi-ai facut -,-... Well o sa continui sa votez serverele in continuare si sa mai las reply la cate o cerere de admin si din cand in cand o sa mai intru pe servere sa mai joc ^^, E greu sa scapi de mine asa usor. O sa incerc sa raman activ pe sectiunea de photoshop a comunitatii cu cate un reply. Absenta aceasta se aplica pe toate serverele pe care am grad ( AM ZIS "PE CARE" HAHAHA ) P.S Swerule / Neverule / Toxicule / Angele si ceilalti, va las o bere prin pm pe 6 Decembrie de ziua mea cadou :)). Bye !

iSwearSheWas18 :O
01-12-2018, 11:35 PM
lol,nu trebuia sa ti bagi abseta sau retragere (inca nu stiu exact ce este asta ^_^ ),adica sunt admini care intra o data pe saptamana gen puska nicole si imi e greu sa cred ca rezisti tu fara sa joci o luna doua incat sa ai un intradevar un motiv sa ti bagi absenta dar ma rog ,bafta la scoala ^_^ ca fara scoala ajungi ca jderul :)))) (glumeam jderule ^_^ )

~TraNda~
02-12-2018, 01:17 AM
Noo, :contra:
Iti va ramane gradul exact cum este acum si intri cand ai timp. Bafta cu scoala, nu este de neglijat.

wGods | Toxic
03-12-2018, 07:30 AM
Intri când poți, nu ai o normă fixă pentru activitate pe server sau forum.
Absent e cel care nu i intrat cu săptămânile, lunile, anii de zile.
Succes la mâncat plastilina sau ce faci tu la școală :)):X

jderull
03-12-2018, 10:18 AM
Te asteptam oricand inapoi . isw am uitat de rad tare rasist ma iesti omule :(

Nevastuica
06-12-2018, 10:59 PM
Mult succes la școală bro
Te așteptăm înapoi oricând .
Numai bine butule :))

Prometeu
12-12-2018, 10:32 PM
Mult succes cu scoala, si multa bafta la examen! Te asteptam inapoi curand!